[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Єдине правило за кермом - дай дурню дорогу!

Єдине правило за кермом - дай дурню дорогу!

Щодо ситуації на наших дорогах.

Рівень агресії і неадекватності на них, дійсно, зашкалює. Ніколи раніше не було такого, щоб тобі сигналили, коли ти пропускаєш пішоходів, сигналили, щоб ти пропустив когось для порушення правил.

Взагалі, ставлення до правил за останні роки сильно змінилося. Тепер здається не залишилося дорожніх табу – на кшталт перетину подвійної осьової.

Днів десять тому в мене врізалося тіло 96-го року народження прямо під знаком, який йому прямо казав мене пропустити. При цьому тіло вибігло разом зі своєю дєвушкою, погрожувало, кричало, що на машину насмоктати в мене голова була, а їздити навчитися я не змогла і в такому дусі. Якби не адекватна сімейна пара, яка стала свідком цього всього, невідомо, чим би все закінчилося. У машині в мене плакала дитина, той дебіл погрожував дати мені в морду.

На щастя, ушкодження були несерйозні. Але на жаль, я поспішала в аеропорт. Поліцію не дочекалася і потім попросила сама вже їх не приїжджати. Плани на тих ідіотів спочатку були найбільш кровожерливі, але в процесі спілкування зрозуміла, що маю справу з розумово відсталими недолітками, яких доля вже покарала тупістю і скоріш за все покарає ще.

Ми роз’їхалися. Їжджу досі з побитим диском. Зрозуміла, що єдине правило на наших дорогах, – трьох «Д» – Дай Дурню Дорогу. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Путін наказав заморити голодом на «Азовсталі» більше 1000 цивільних - жінок та дітей
Орки скинули авіабомбу на «Азовсталь»: скільки загинуло людей неможливо з‘ясувати
Маріупольських чоловіків терористи спробують мобілізувати для війни проти України
Папа Римський заявив, що підтримка українців - це расизм. А чому б йому не вивезти поранених з Маріуполя?