[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Волонтерський щит України

 Волонтерський щит України

Українські волонтери, як і в 2014 році, першими відгукнулись на потреби людей, що пов’язані з виживанням і майбутнім нації. На своєму героїчному прикладі ці організації показали як оперативно і фахово вони можуть діяти в екстремальних ситуаціях та в умовах небезпеки.

"Часу обмаль, роботи - валом!" - сказали українські волонтери, коли епідемія коронавірусу почала набирати обертів.

Рада волонтерів при Міністерстві оборони України звернулась в соціальних мережах  до небайдужих громадян України. Публікуємо текст звернення

«Настав час об’єднати наші зусилля.

З іншими громадськими організаціями, волонтерами та активістами ми створюємо всеукраїнську платформу для ефективної боротьби з пандемією.

Це буде система взаємокоординованих регіональних осередків. Єдині бази даних потреб, ресурсів, волонтерських ініціатив, корисних порад та рекомендацій. Обмін вдалими рішеннями. Диспетчеризація та інші сервіси.

Разом ми будемо збирати і публікувати інформацію про реальні потреби, реальну об‘єктивну ситуацію по регіонах. В першу чергу це стосується опорних лікарень першої, другої та третьої черги. Існують також інші завдання, але зараз медицина в пріоритеті.

Разом налагодимо комунікацію на місцях з волонтерами, з регіональними антикризовими центрами, створеними при місцевих органах влади, з лікарнями, МОЗ та представниками Офісу Президента, які займаються питаннями антикризових центрів та гуманітарною допомогою.

Основна ціль - максимально розумно, об‘єктивно і корисно розподіляти ресурси та допомогу.

Запрошуємо приєднатися волонтерів, волонтерські групи, активістів. Просимо заповнити простий опитувальник або комунікувати іншим чином.

Ми готуємо онлайн-таблицю з переліком опорних лікарень та їх головних потреб.

Окремим напрямом виділяємо допомогу ЗСУ та силам безпеки і оборони.

Чекаємо вас в групі фб “RAZOM ПРОТИ COVID”.

Волонтерський рух - це та небайдужа свідома частина громадянського суспільства, яка у найскладніший для держави час «прикрила тил» учасникам Революції гідності, а по тому – оборонцям України від російської агресії. 

За даними представництва ООН в Україні, починаючи з 2014 року кожен п’ятий українець мав волонтерський досвід або ж жертвував кошти на волонтерські проєкти. Ці сотні тисяч людей з різних соціальних прошарків, різного віку, представники різних національних та релігійних спільнот спершу носили медикаменти, теплі речі та продукти харчування на Майдан, надавали медичну та психологічну допомогу тощо. А з початком агресії Росії проти України деякі волонтери пішли добровольцями боронити державу, частина підтримувала підрозділи Збройних сил, Національної гвардії, добровольчі батальйони України.

Відповідно до опитувань, найбільший рівень довіри українське суспільство має до волонтерів (69 %) та ветеранів (67%).

Підтримайте українських волонтерів!

 

 

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
Люди рвуться на природу – поліція не пускає
Україна
Люди рвуться на природу – поліція не пускає
Попри застереження про велетенські штрафи (17-34 тисяч гривень), не всі українці дотримуються обмежень...
Киянам дадуть допомогу до Великодня
Україна
Киянам дадуть допомогу до Великодня
Столична влада виплатить разову допомогу в розмірі 280 та 300 гривень майже 300 тисячам киян...
Заразиться 30 млн українців, – науковець-інфекціоніст
Україна
Заразиться 30 млн українців, – науковець-інфекціоніст
COVID-19 підхоплять 80% населення, госпіталізації потребуватимуть 1,5-2 млн – їм знадобиться інтенсивна терапія...
В Україні побудують найбільшу баржу за історію незалежності
Україна
В Україні побудують найбільшу баржу за історію незалежності
Підприємства «Дунайсудносервіс» і «Дунайсудоремонт» в Ізмаїлі приступили до будівництва найбільшої баржі за історію незалежної України...
У Полтаві вчергове осквернили пам’ять про Петлюру та захисників України
Україна
У Полтаві вчергове осквернили пам’ять про Петлюру та захисників України
У грудні 2019 року протягом доби в Полтаві сталося одразу три акти вандалізму, пов’язані з учасниками та волонтерами війни на Донбасі...