[]

Вивезли в ліс та обікрали: у Києві двоє молодиків напали на іноземця

Вивезли в ліс та обікрали: у Києві двоє молодиків напали на іноземця

Столичні оперативники затримали двох мешканців Київщини, які скоїли розбійний напад на громадянина європейської країни.

 Про це повідомляє пресслужба поліції Києва. 

Так, до чергової частини поліції Києва звернувся громадянин європейської держави та повідомив про те, що він став жертвою розбійного нападу. Аби з’ясувати усі обставини скоєного, оперативний черговий направив на місце події слідчо-оперативну групу.

У Києві двоє молодиків напали на іноземця

Як розповів начальник поліції Києва Андрій Крищенко, для розшуку та затримання нападників у місті негайно ввели спеціальну поліцейську операцію:

"Ми з’ясували, що чоловік відпочивав у ресторані, де познайомився з двома відвідувачами. Після спільного відпочинку нові знайомі запропонували іноземцю підвезти в готель, але натомість вивезли його за межі міста до лісу, де  під погрозою пістолета забрали дорогий наручний годинник, мобільний телефон та гаманець із банківськими картками".

Співробітники провели оперативно-розшукові заходи, переглянули записи з камер відеоспостереження та встановили номерні знаки автівки нападників і маршрут руху. Згодом правоохоронці помітили цю автівку на вулиці Великій Васильківській, а неподалік у ресторані – спільників.

Тож, зловмисників, 1993 та 1994 років народження, затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони – уродженці іншої держави, але проживають у Київській області. 

Правоохоронці провели обшук за їх місцем мешкання, звідки вилучили речі потерпілого та зброю, яку направили на експертизу.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років із конфіскацією майна. За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва  фігурантам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У справі про хабарництво ВАКС заарештував посадовця СБУ
Право
У справі про хабарництво ВАКС заарештував посадовця СБУ
ВАКС обрав запобіжний захід заступнику начальника управління СБУ в Рівненській області...
Жорстоке вбивство на Балі: Інтерпол оголосив у розшук 5 підозрюваних, три з них - українці
Право
Жорстоке вбивство на Балі: Інтерпол оголосив у розшук 5 підозрюваних, три з них - українці
У Львові на 60 днів взяли під варту військового, який погрожуючи пістолетом, звільнив брата від ТЦК
Право
У Львові на 60 днів взяли під варту військового, який погрожуючи пістолетом, звільнив брата від ТЦК
У Львові суд постановив взяти на 60 днів під варту військовослужбовця ...
Під час перевірки документів переламав 56-річному чоловікові плече: судитимуть працівника ТЦК
Право
Під час перевірки документів переламав 56-річному чоловікові плече: судитимуть працівника ТЦК
На Львівщині ДБР завершило досудове розслідування щодо військовослужбовця...
У Києві затримали іноземця, який готував подвійний вибух на замовлення рф
Право
У Києві затримали іноземця, який готував подвійний вибух на замовлення рф
Служба безпеки затримала іноземця, різноробочого з Південного Кавказу...