[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника

Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Недопатріярх кірілл недарма обмовився словом «изгнание», коли говорив про «изгнание» русо-монахів із Києво-Печерської Лаври. Це воістину «изгнание», чин екзорцизму, обряд вигнання бісів і демонів з їх розплідника.
 
Згідно з церковними приписами, переломний момент ритуалу екзорцизму - це встановлення імені демона. Він мусить себе назвати. Вигнання можливе лиш тоді, коли біс ідентифікований і субстантивований. У випадку з чортоприслужницьким патріярхатом ця стадія – самоназивання біса – вже пройдена. Ймення його – путін, росія, московія. Тут уже нема що встановлювати.
 
Головне тепер – не вести розмов із демоном. За вченням Святих Отців, слухати бісів і з ними діалогізувати – вкрай небезпечно. Мета лукавого – втягнути екзорциста в бесіду. Щойно це стається – обряд варто припиняти, бо комунікація чи дискусія з демоном означає поразку.
 
Отже: не слухати, не говорити, не дебатувати, не пояснювати, не розпитувати, не поучати, не переконувати – а просто ізгнати к чортовій матері та й по всьому.
 
Користуючись нагодою, хочеться запитати: а де заблукала заборона діяльності цієї релігійної структури?
 
Хлопці-хористи для кращого видовища обшуків - це все добре, як і вилучені гроші, "новороссийская" література та російські посвідчення.
 
Ну так а рішення де? Де ануляція свідоцтва на діяльність? Уже 4 місяці минуло з часу резонансних обшуків - а рішень то нема.
 
Бісів не виселяти треба, а відправляти, звідки прийшли!
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Трампа звинувачують у 30 порушеннях, але він залишиться кандидатом з ореолом «жертви репресій»
Стратегії дій щодо непокори московських попів мали розробляти професіонали, а не сценаристи
Питання про духовну деокупацію, кінцева ціль якої - заборона діяльності УПЦ МП (відео)
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади