[]

Вікно в fashion-Європу: в Україні стартує проєкт, що допоможе дизайнерам вийти на ринок ЄС

Вікно в fashion-Європу: в Україні стартує проєкт,  що допоможе дизайнерам вийти на ринок ЄС

Поки Victoria's Secret анонсує про банкрутство британської філії, Zara зачиняє понад 1000 магазинів по всьому світу, а Chanel призупинили свої виробничі майданчики… в Україні стартує проєкт, що допоможе українським фешн-брендам та дизайнерам вийти на ринок ЄС та покращити PR-комунікації у світі. Про це Українському Дощу розповіли організатори  Ukrainian New Fashion Days 2020.

Постпандемічні зміни на світовому фешн-ринку подарували представникам української моди унікальну можливість перейти на міжнародний професійний рівень та показати світові неповторність своїх ідей.

"Ukrainian New Fashion Days 2020 — це унікальна можливість заявити світу про український фешн-продукт та країну в цілому. Показати, що в нас є талановиті бренди і дизайнери та оригінальний погляд на моду. У нинішній час трансформації для українських брендів гарний шанс заявити про себе, запропонувати світовому рітейлу доповнити свій портфель брендів саме українськими дизайнерами та презентувати споживачу щось «інше»", — розповідає Юлія Порядіна-Гривнак, керівниця проєкту, виконавча директорка New Fashion Zone.

Цьогоріч Менторами проєкту стали міжнародні експерти:

  • Адріан Бортотто — дизайнер будинку моди Christian Dior Couture, більше 12 років досвіду у luxury fashion, у тому числі Lacoste Operations.
  • Катерина Кармачова — менеджер по роботі з клієнтами Східної та Західної Європи в Maison LANVIN із комерційним досвідом у Saint Laurent, Alexander Wang, Céline, Stella Mccartney, Yves Salomon. З дизайнерським досвідом у Balenciaga, Rue Du Mail від Martine Sitbon та персональній лінії виробів із шкіри.
  • Мод Пупато працює у відділі купівлі всесвітньо відомої мережі універмагів Printemps із досвідом продажів у luxury та дизайнерських брендах Marc Jacobs, Alexander Wang, Isabel Marant. 

Тому якщо ви крутий та перспективний український бренд, дизайнер або ж молодий талановитий креатор, то ви обов'язково маєте скористатися цією можливістю! Щоб стати учасником відбору, потрібно перейти за посиланням та заповнити форму.

[]
Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Для показу нової колекції бренд Balenciaga створив відеогру
Стиль
Для показу нової колекції бренд Balenciaga створив відеогру
6 грудня 2020 року Balenciaga продемонструє свою нову колекцію одягу. Однак показ відбудеться не на подіумі і не в онлайні, а в форматі відеоігри...
В Італії створили найдорожчу в світі сумочку
Стиль
В Італії створили найдорожчу в світі сумочку
Італійський бренд Boarini Milanesi з Болоньї всупереч обставинам створив найдорожчу сумочку в світі...
Подарунки до Різдва: Louis Vuitton представив домашні капці за $2 000
Стиль
Подарунки до Різдва: Louis Vuitton представив домашні капці за $2 000
Знаменитий модний бренд Louis Vuitton представив капсульну колекцію подарунків до Різдва...
Зима 2020-2021: 8 основних трендів
Стиль
Зима 2020-2021: 8 основних трендів
Вашій увазі пропонується добірка образів, які будуть популярними узимку 2020-2021...
71-річна Віра Вонг була шокована реакцією на її фотографію у спортивному бюстгальтері
Стиль
71-річна Віра Вонг була шокована реакцією на її фотографію у спортивному бюстгальтері
Коли її запитали, як часто вона тренується, Вонг відповіла, що робить це рідко і нерегулярно. Достоїнства своєї фігури дизайнерка приписує спорту, яким серйозно займалася в юності...