[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Війна з Росією: навіть ті, кого вважали мудаками, проявляють дива благородства

Війна з Росією: навіть ті, кого вважали мудаками, проявляють дива благородства
Ситуація наступна.
 
Усі мої знайомі чоловіки - бойовики, націоналісти, інтернаціоналісти, політики, журналісти, крупні бізнесмени, художники, музиканти, сантехніки, двірники, чиновники першої категорії і навіть один з Банкової - пішли воювати. Кожен день по-хорошому дивує іменами.
 
Моя подруга прорвалася з-за кордону на останні гроші і допомагає обороні Києва.
 
Селяни з вилами і сокирами у селах, без зброї зупиняють окупанта, який гатить по країні з усіх калібрів. Але навіть не це - найбільший шок.
 
Ще вчора в Києві були голодні шпиталі, усім бракувало всього. Проросійські Телеграм-канали хором з Путіним, Лукашенком та їхніми військовими пропагандистами пророкували Києву гуманітарну катастрофу.
 
В останній день лютого моя подруга розвозила обіди шпиталям. Кілька десятків порцій довелося повозити довше - з’ясувалося, що лікарні, які ще вчора потребували найнеобхіднішого, вже забезпечені на кілька діб наперед.
 
Проблема залишається і всім треба все. Але сам факт, що за лічені години народ забезпечує бійців і тих, хто потребує в цей непростий момент - це про унікально ефективне громадянське суспільство. Причому наші органи влади - не всі, але деякі - теж частина цього великого мурашника. У міністерствах займаються і макро-, і мікроменеджментом, бо інакше ніяк.
 
Неймовірно, але навіть ті, кого вважала мудаками, проявляють дива благородства.
 
У цьому сенсі дух, атмосфера моменту - навіть не Майдан. Набагато сильніше.
 
Попереду дуже важкі дні. Агонізуючий Путін нас може вимотувати ще довго. Треба запасатися терпінням. Але зима позаду. Настав перший день весни. А значить - треба якомога швидше валити зло, сіяти врожай і відбудовувати нове щасливе життя у світі, де вже немає маніяка з ядерною дубиною.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами