[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му

Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му
Оборона Маріуполя дозволяє нам по-новому оцінити злочинні рішення 2014 року, коли тодішнє політичне керівництво України ухвалило рішення надати можливість загону Гіркіна-Стрєлкова вийти зі Слов'янська і захопити Донецьк.
 
Аналогічне рішення було ухвалене щодо відходу від Луганська, з якого на той момент потікали майже всі боєздатні підрозділи колаборантів, а ЗСУ увійшли в місто. Йдеться не тільки про Луганськ та Донецьк, а й про передмістя та інші населені пункти, кожен з яких являв собою суцільну бетонну промку.
 
Якби не всі ці злочинні дії, Луганськ та Донецьк залишалися б під контролем ЗСУ і вибити їх звідти було б неможливо, як неможливо сьогодні вибити захисників "Азовсталі".
 
Взяти штурмом цитадельні споруди "Луганськтепловозу", Луганського машинобудівного та верстатобудівного заводів, Донецького металургійного заводу, "Ізоляції", Донецького металопрокатного заводу було б неможливо, враховуючи що "кіборги" успішно билися півроку у каркасно-скляному ДАПі.
 
І не було б ніяких "лднр".
 
У 2020-му Олександр Турчинов в "Антиподах" сказав мені, що рішення щодо безперешкодного виходу бойовиків Гіркіна було ухвалене вищим політичним керівництвом країни. Я так розумію, що це стосується і Луганська. Вважаю, потрібно дати належну правову оцінку цим діям.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території