[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му

Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му
Оборона Маріуполя дозволяє нам по-новому оцінити злочинні рішення 2014 року, коли тодішнє політичне керівництво України ухвалило рішення надати можливість загону Гіркіна-Стрєлкова вийти зі Слов'янська і захопити Донецьк.
 
Аналогічне рішення було ухвалене щодо відходу від Луганська, з якого на той момент потікали майже всі боєздатні підрозділи колаборантів, а ЗСУ увійшли в місто. Йдеться не тільки про Луганськ та Донецьк, а й про передмістя та інші населені пункти, кожен з яких являв собою суцільну бетонну промку.
 
Якби не всі ці злочинні дії, Луганськ та Донецьк залишалися б під контролем ЗСУ і вибити їх звідти було б неможливо, як неможливо сьогодні вибити захисників "Азовсталі".
 
Взяти штурмом цитадельні споруди "Луганськтепловозу", Луганського машинобудівного та верстатобудівного заводів, Донецького металургійного заводу, "Ізоляції", Донецького металопрокатного заводу було б неможливо, враховуючи що "кіборги" успішно билися півроку у каркасно-скляному ДАПі.
 
І не було б ніяких "лднр".
 
У 2020-му Олександр Турчинов в "Антиподах" сказав мені, що рішення щодо безперешкодного виходу бойовиків Гіркіна було ухвалене вищим політичним керівництвом країни. Я так розумію, що це стосується і Луганська. Вважаю, потрібно дати належну правову оцінку цим діям.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Фіни зі шведами переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя
Задовго до вторгнення росія створила в Україні мережу колаборантів: один з них - одесит Леонід Клімов
Світ має припинити поділ росіян на поганих і хороших: геноцид українців це злочин не лише російського режиму, а й російського народу
Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця