[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Війна - тест на порядність, зокрема і для міжнародних організацій

Війна - тест на порядність, зокрема і для міжнародних організацій
Таких нелюдських методів ведення бойових дій світ не бачив з часів Другої світової. Усе те, що Росія робила в Чечні і Сирії, помножене на масштаби України.
 
Станом на вчора за даними ООН росіяни бомбили 43 лікарні. Скільки дитсадків, шкіл, житлових будинків, церков стали об‘єктами атак поки що навіть складно підрахувати. Скільки цивільних загинуло і поранено, назавжди скалічено - поки що теж незрозуміло, зважаючи на недоступність Маріуполя і невеликих населених пунктів, захоплених росіянами.
 
Під Києвом вони вбивають селян просто заради розваги - це свідчення абсолютно всіх людей, які вирвалися з Катюжанки, Димера, Гостомеля та ін.
 
Щодня десятки прикладів порушення усіх можливих конвенцій, правил ведення війни. Площадне бомбардування військових. Полювання на західних журналістів.
 
Уже ясно - те, що люди раніше називали «фашизмом» чи «нацизмом», у майбутньому матиме іншу загальну назву - якийсь умовний «російський путінізм». Путін використовує напрацювання усіх воєнних злочинців новітньої історії.
При цьому ми спостерігаємо дивну тишу від правозахисників. Гаразд, не вимагаймо забагато від ООН, яка скликала Радбез щодо Алеппо по кілька разів на день, а зараз ні слова про відмову Путіна виконувати попереднє рішення міжнародного кримінального суду.
 
ООН вже давно безпорадна.
 
Але є міжнародні правозахисні організації, для яких ця війна - профільний «клієнт». Що ж ми почули від них у ці дні? Останній репорт Human Rights Watch щодо України: заклик до нашої влади негайно припинити оприлюднення свідчень російьких військовополонених.
 
Більш ранній репорт: припинити дискримінацію іноземців при евакуації залізницею. На одному з таких рейсів вагітна на пізньому терміні билася за сидяче місце з матір‘ю із новонародженою дитиною, за свідченням очевидців. Але правозахисники помітили ймовірний расизм у пеклі евакуації. Не жарт.
 
Нагадаю, дані таких організацій буде враховувати і міжнародний кримінальний суд.
 
Просто розпач від несправедливості.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?
Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає у росіян фізичну відразу
Про смерть, кому, рак путіна і таке інше
Байден досить різко сказав, що Зеленський і слухати не хотів про загрозу війни