[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Вихід Ахмєтова з медіа-ринку не має жодного стосунку до антиолігархічного закону

Вихід Ахмєтова з медіа-ринку не має жодного стосунку до антиолігархічного закону
Так званий вихід Ахмєтова з медіа-ринку (якого не існує) - це цілком в їхньому стилі: наробити ділов, привести сюди війну, десятиліттями працювати проти українського наративу – а тепер змахатися і спихнути неліквід. Ніякого стосунку до антиолігархічного закону це не має.
 
З «ринку» пішов його руйнатор. Холдинг Ахмєтова – це флагман і локомотив олігархічного антиукраїнського ТБ, ганебне й токсичне явище в українській журналістиці.
 
Офіційний рупор Партії Регіонів десятиліттями впроваджував проросійську риторику, проводив свідому русифікацію етеру, займався проституйованим обслуговуванням політиків, повністю підпорядкував своє мовлення політичним цілям власника, виховував вату, люмпен-пролетаріат і радянських ностальгаторів, підживлював патерналістсько-ліві настрої, плебеїзував суспільство через розважальний ерзац-контент – така діяльність не має жодного стосунку до УКРАЇНСЬКОГО (за сенсами, змістами, цінностями) телебачення.
 
У цьому відеоблозі я ділюся своїми думками стосовно виграшного кроку олігарха. Але більше мене цікавить інше: цілковита узурпація медіа-простору, яка з точністю до мікрона відтворює російську модель керованого телевізора. Дуже скоро ви не відрізните ру-зомбоящик від нашого. А на кону – європейське майбутнє країни, бо західні демократії припинять допомогу автократії.
 
Про Ахмєтова й не тільки - блог за посиланням нижче.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
П'ять місяців держава свідомо обманювала щодо війни свій народ
Малозрозумілий наїзд на генерала Марченка це заявка на патент єдиного переможця
З яким горизонтом завдань варто починати реальну, а не бравурну розмову про повернення окупованих територій
Єдиним безкарним і монопольним гравцем на осиротілій ватній ніші буде влада