[]

Відео батька Анджеліни Джолі на підтримку Трампа стало у Twitter вірусним

Відео батька Анджеліни Джолі на підтримку Трампа стало у Twitter вірусним

Поки прихильники Джо Байдена святкують його перемогу на президентських виборах, послідовники Трампа щосили підтримують свого лідера і вимагають перерахунку голосів. Серед них і батько Анджеліни Джолі, 81-річний оскароносний актор Джон Войт, який вважає, що демократи хочуть знищити США. Про це він написав у Twitter.

«Дорогі співвітчизники, американці. Я стою тут, відчуваючи, як мене нудить від нечесного обрання Байдена. Ніби всі ми не знаємо правду. Але той, хто обманює, потім за це розплачується. Ті, хто зараз стрибає від щастя, стрибають назустріч жаху, який чекає їх попереду. Тому що я знаю, що обіцянки лівих ніколи не збуваються.

Друзі всіх відтінків шкіри, рас і конфесій! Це наша найважливіша битва з часів Громадянської війни. Битва правди проти Сатани. Так, Сатани, бо ліві - це зло і корупція. Вони хочуть розірвати нашу націю на шматки. Ми не повинні цього допустити. Повстаньмо проти перемаги зла в ім'я поваленого добра. Довіримося Богу і постоїмо за Трампа, тому що підрахунки цих голосів - обман. Так не відступимо ж і будемо воювати, як в останній раз. Як говорив Мухаммед Алі, нічого не втрачено, поки у тебе залишається ще один удар. Бережи вас Бог», - емоційно висловився Войт.

На останніх кадрах Войт попереджає: "Ми йдемо вулицею без назви", посилаючись на післявиборчий хаос, розкручений президентом Трампом, який стверджує, що на виборах 3 листопада 80 мільйонів голосів Байдена були сфальсифіковані.

"Ми не повинні дозволяти нашій нації зруйнуватися. Це те, що вони хочуть - знищити Америку", - сказав він. - "Дозвольте мені попередити вас усіх, що нам загрожуватиме велика небезпека, якщо ми потрапимо під правління Байдена".

Слід зазначити, що актора неодноразово критикували у Голлівуді за "проповідування насильства". Соціальна мережа Twitter позначила його твіт як "спірне висловлювання", оскільки фальсифікацію на виборах ніяк не доведено.

У соціальних мережах нагадали, що 45-річна Джолі є дочкою Джона Войта і покійної актриси Маршелін Бертран, яка померла у 2007 році після тривалої боротьби з раком яєчників. Деякі фоловери актриси навіть жартували, що батькі і донька потребують ДНК-тесту, щоб довести, що вони пов’язані між собою. Інші зізнавалися про те, що вперше дізналися, що актори пов'язані між собою.

Джолі була вихована мамою Маршелін Бертран, хоча Войт і надав їм фінансову підтримку. Коли Джолі подала заяву на розлучення з Бредом Піттом у 2016 році, їхні стосунки з батьком відновилися.

Джон Войт і Дастін Хоффман у фільму Опівнічний ковбой (Midnight Cowboy)

 

У січні актор, зігравший свого часу у легендарному фільмі Midnight Cowboy похвалив свою дочку за її батьківство.

"Вона дуже любить своїх дітей, вона завжди з ними, завжди турбується про них", - сказав він журналістам на вечірці перед "Золотим глобусом", повідомляє People.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі добре відома своєю гуманітарною діяльністю. Актриса довгий час співпрацювала з такими організаціями, як Комісаріат ООН у справах біженців, Міжнародна амністія, Рада з міжнародних відносин тощо.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Джейн Фонда отримає престижну премію за свою 60-річну кінокар'єру
Шоубiз
Джейн Фонда отримає престижну премію за свою 60-річну кінокар'єру
Актриса отримає нагороду Сесіля Б. Де Мілля, якої раніше удостоювалися Меріл Стріп, Барбра Стрейзанд і Джоді Фостер...
Прeдстaвники України нa «Євробаченні» презентували нoвy пiсню (відео)
Шоубiз
Прeдстaвники України нa «Євробаченні» презентували нoвy пiсню (відео)
Гурт Go_A, що цьoгoріч прeдстaвить Укрaїнy нa мiжнaрoднoмy пiсeннoмy кoнкyрсi «Єврoбaчeння», презентував нову пісню «Шум»...
Співачка Бейонсе створила лінію одягу Icy Park
Шоубiз
Співачка Бейонсе створила лінію одягу Icy Park
Перший власний бренд Ivy Park Бейонсе створила у 2016 році. З того часу вона регулярно випускає нові колекції...
Памела Андерсон заявила, що йде з соцмереж
Шоубiз
Памела Андерсон заявила, що йде з соцмереж
Своє рішення Памела пояснила тим, що соцмережі використовуються як форма контролю над розумом, а себе вона оголосила «вільною»...
Бен Аффлек дав «обітницю безшлюбності»
Шоубiз
Бен Аффлек дав «обітницю безшлюбності»
Голлівудський актор Бен Аффлек важко переживає розставання з коханою. Виконавець ролі «Бетмена» зарікся заводити нові стосунки з жінками...