Вибори відбудуться по всій Україні, в тому числі на Донбасі - ЦВК

Вибори  відбудуться по всій Україні, в тому числі на Донбасі - ЦВК

Вибори до районних рад відбудуться по всій території України, в тому числі на Донбасі, де скасовано вибори інших органів місцевого самоврядування.

Про це повідомив представник Центральної виборчої комісії, колишній народний депутат від «Партії регіонів» і «Опозиційного блоку» у кількох скликаннях Юрій Мірошниченко, передає "Радіо Свобода"

"ЦВК, виконуючи Конституцію України, призначила ці перші вибори до районних рад. І в інший спосіб ми не могли діяти. Тому люди оберуть, в тому числі, районні ради", – зазначив він.

За словами Мірошниченка, щодо обґрунтованості виборів до районних рад "була велика дискусія", а вибори до районних рад відбудуться і в тих громадах, де скасовано вибори міських, сільських і селищних рад.

""Люди оберуть собі в тому числі районні ради. Ті 18 територіальних громад, які в Донецькій і Луганській областях не зможуть собі обрати локальні ради і своїх мерів в територіальних громадах (ви знаєте, що за інформацією, яку надали військово-цивільні адміністрації, у восьми територіальних громадах в Луганській області і в 10-ох у Донецькій області не відбудуться вибори до територіальних громад з питань безпеки, з підстав безпеки), але районні ради будуть на всій контрольованій Україною території сформовані, в тому числі і в Донецькій, і в Луганській областях.", – пояснив Мірошниченко.

Нагадаємо, у серпні ЦВК визначила перелік територіальних громад Донецької та Луганської областей, на території яких неможливо провести місцеві вибори. Зокрема, йдеться про 10 територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 територіальних громад Сєвєродонецького та Щастинського районів Луганської області.

Довідково: Юрій Мірошніченко став членом Центральної виборчої комісії від партії "Опозиційна платформа – За життя" у жовтні 2019 року. З 2010 по 2014 рік він був представником президента Віктора Януковича у Верховній Раді.

Додамо, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Волонтер розповів, що обурило військових під час візиту «слуг»
Україна
Волонтер розповів, що обурило військових під час візиту «слуг»
Волонтер благодійного фонду підримки військових Андрій Римарук розповів що обурило військових під час візиту депутатів СН...
ЗСУ викрили терористів за спорудженням нових укріплень
Україна
ЗСУ викрили терористів за спорудженням нових укріплень
Російські терористи на Донбасі, всупереч домовленостям про перемир'я, заходилися облаштовувати нові укріплення на своїх позиціях...
Реванш: мер Одеси повернувся до проросійської риторики
Україна
Реванш: мер Одеси повернувся до проросійської риторики
Мер Одеси Геннадій Труханов ініціював повернення радянських назв двом міським вулицям для підняття свого рейтингу напередодні місцевих виборів...
Кандидат Кучеренко потролив конкурентів за ролики в TikTok
Україна
Кандидат Кучеренко потролив конкурентів за ролики в TikTok
Кандидат на посаду київського міського голови від «Батьківщини» Олексій Кучеренко потролив суперників напередодні виборів...
У Польщі заборонили аборти за медичними показаннями
Україна
У Польщі заборонили аборти за медичними показаннями
Конституційний суд Польщі ухвалив, що аборт через серйозні дефекти плоду є неконституційним...