[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Вчора зник один з вартих довіри медіа-брендів - KyivPost

Вчора зник один з вартих довіри медіа-брендів - KyivPost
Одеський забудовник Аднан Ківан без попередження війни учора закрив KyivPost. Видання пережило за свою 25-річну історію пресинг Кучми, Януковича, революції, спроби викинути з країни засновника Джеда Сандена і безліч інших пертурбацій.
 
Але фінал історії настав ось зараз, коли публічно начебто можна говорити що-завгодно, показувати з парламентської трибуни середній палець президенту і посилати на три літери голову його адміністрації.
 
Чвертьстолітня історія KyivPost - не в останню чергу завдяки дуже зваженій редакційній політиці. Видання завжди розумно дистанціювалося від влади, але не було радикально опозиційним.
 
Зокрема завдяки володінню одним з найбільш респектабельних українських видань одеський забудовник сам став респектабельним бізнесменом з широкими зв‘язками серед журналістів та активістів. Якщо бути точним - Ківан поюзав цю опцію максимально.
 
Але час кареті знову стати гарбузом: щоб загасити скандал, через телеграм-канали забудовник сьогодні закинув повідомлення, що колектив прокрався. Цього виявилося мало. І антикризова піар-обслуга закидає меседж про те, що «Киван возглавил блогерский (!) список самых красивых (!) бизнесменов»
 
Красивий він, чи ні, але фактом залишається те, що забудовник забивав мікроскопом цвяхи, а тоді розторгував його з владою і просто викинув.
 
Чи це удар по свободі слова? Однозначно. Вчора зник один з вартих довіри медіа-брендів. А їх і без того майже не лишилося.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?
Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає у росіян фізичну відразу