[]

Важко повірити своїм очам: найкрасивіші місця Європи

Важко повірити своїм очам: найкрасивіші місця Європи

У світі дуже багато прекрасних місць. А Європа просто всипана неймовірними краєвидами та цікавими маршрутами для туристів. Якщо ви думаєте, що "побачити Прариж і померти" - це все що вам потрібно у житті, то ви помиляєтесь.

Ми зібрали для вас ще декілька неймовірних європейських красот, побачивши які вам негайно захочеться пакувати валізи і вирушати в подорож. Незабутні емоції після побаченого на власні очі - гарантовано!

  • Село Хальштатт, Австрія

Це чудова австрійська село, настільки красиве, що його точну копію відтворили навіть у Китаї. Знаходиться вона недалеко від Зальцбурга, а відоме ще з початку XIV століття. Незабутня краса!

 

  • Фіорди, Норвегія

Тут панує спокій і умиротворення. Прямо з води здіймаються скелі, покриті зеленню пагорби і блакитна вода - це місце точно запам'ятається вам! А ще воно норвезьке узбережжя ідеально підійде для медитації піля важкого робочого тижня.

 

  • Метеора, Греція

На півночі Греції знаходиться один з найбільших комплексів монастирів, розташованих на вершинах скель. Назва "Метеора" означає - "висять в повітрі". Дивовижно чи не так?

 

  • Дорога гігантів, Північна Ірландія

Дорога гігантів - 40 000 з'єднаних між собою базальтових і андезитових колон, які утворилися в результаті стародавнього виверження вулкана. Це місце було названо одним з природних чудес Великобританії. Просто погляньте на це диво природи.

 

  • Каппадокія, Туреччина

Популярний серед туристів регіон славиться своїми своєрідними скельними утвореннями, відомими як "чарівні димарі", а також повітряними кулями, які на світанку зачаровують своїми злетами.

 

  • Водоспад Сельяландсфосс, Ісландія

Водоспад Сельяландсфосс - якесь неймовірне видовище, особливо під час заходу. Головна його особливість полягає в тому, що за водоспад можна зайти і побачити його з усіх боків.
 
  • Блед, Словенія
 
Це чудове курортне містечко знане у всьому світі, як одне з найкрасивіших в Європі. Місто знаходиться на березі Бледського озера, і тут безумовно є на що подивитися. Бледський замок, збудований на початку Х століття на вершині стрімкої скелі.
 
Тут також знаходиться церква Вознесіння Діви Марії. Вона розташована на маленькому острівці посеред Бледський озера.
 
 
  • Алея Дарк Хеджес, Велика Британія
 
Ні, це не кадр з якогось фантастиного фільму, це казковий ліс, що знаходиться неподалік від села Армой в Північній Ірландії. Цим буковим деревам близько трьохсот років. Подивіться, якою неймовірно красивою може бути природа.
  • Етна, Італія


Етна - один з найвідоміших та найпопулярніших вулканів Європи. АВін є одним із найактивніших вулканів в світі: у нього на одне століття налічується понад 100 вивержень. Обов'язково потрібно побачити це немовірно сильне і водночас красиве виверження.

 
[]
Теги
Схожi
У зоні відчуження відкрили п’ять водних і один велосипедний маршрути
Подорожі
У зоні відчуження відкрили п’ять водних і один велосипедний маршрути
Нові туристичні маршрути почнуть діяти у зоні відчуження з 22 червня...
В Одесі відкрили інклюзивний пляж (фото)
Подорожі
В Одесі відкрили інклюзивний пляж (фото)
В Одесі на «Дельфіні» відкрили інклюзивний пляж із міжнародним знаком якості і чистоти...
Посольство Швеції перетворило київські вулиці на AR-об’єкти
Подорожі
Посольство Швеції перетворило київські вулиці на AR-об’єкти
У Києві з’явився пішохідний маршрут з елементами доповненої реальності, присвячений українсько-шведській співпраці...
Україна посіла перше місце в рейтингу країн за доступністю автоподорожей
Подорожі
Україна посіла перше місце в рейтингу країн за доступністю автоподорожей
Проаналізувавши 31 країну Європи за 6 категоріями, туристична пошукова система віддала перше місце в категорії «ціни» Україні...
Нові правила в’їзду в Туреччину для українців. Що змінилося?
Подорожі
Нові правила в’їзду в Туреччину для українців. Що змінилося?
Громадяни України, які подорожують до Туреччини, повинні будуть пред’явити перед подорожжю один з чотирьох документів на вибір, аби потрапити до країни...