[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

В загальних рисах про вчорашнього Шустера

В загальних рисах про вчорашнього Шустера

Настільки сервільні* шоу мали б давно лишитися в минулому - як малинові піджаки, як золоті зуби, як костюми з люрексом і колготки з лайкрою.

Інтелігентний Савік, який ще кілька тижнів тому робив передачі про смерть дисидента Володимира Буковського, давав слово Степану Хмарі та Семену Глузману, відверто брехав, щоб зробити приємне президенту. Він заявив, що Володимир Зеленський - єдиний президент, який відважився прийти на такий ефір. Що тоді в його студії робили Віктор Янукович, Віктор Ющенко, заради яких теж виганяли інших політиків зі студії? 

Рівно до цього шоу здавалося, що Савік Шустер в своїй новій реінкарнації на українському медіа-ринку нарешті буде собою - ведучим широких горизонтів, який задаватиме високий рівень дискусії.

Але ні, він залишився все тим же Савіком, яким він був у своїх попередніх ітераціях - ведучим головного провладного шоу країни.

 

*СЕРВІЛІЗМ - рабська догідливість, улесливість, прислужництво.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?