[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

В загальних рисах про вчорашнього Шустера

В загальних рисах про вчорашнього Шустера

Настільки сервільні* шоу мали б давно лишитися в минулому - як малинові піджаки, як золоті зуби, як костюми з люрексом і колготки з лайкрою.

Інтелігентний Савік, який ще кілька тижнів тому робив передачі про смерть дисидента Володимира Буковського, давав слово Степану Хмарі та Семену Глузману, відверто брехав, щоб зробити приємне президенту. Він заявив, що Володимир Зеленський - єдиний президент, який відважився прийти на такий ефір. Що тоді в його студії робили Віктор Янукович, Віктор Ющенко, заради яких теж виганяли інших політиків зі студії? 

Рівно до цього шоу здавалося, що Савік Шустер в своїй новій реінкарнації на українському медіа-ринку нарешті буде собою - ведучим широких горизонтів, який задаватиме високий рівень дискусії.

Але ні, він залишився все тим же Савіком, яким він був у своїх попередніх ітераціях - ведучим головного провладного шоу країни.

 

*СЕРВІЛІЗМ - рабська догідливість, улесливість, прислужництво.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо
Як і подібні телеканали, політик Медведчук не міг би існувати в жодній іншій країні світу
Свекруха вбитої в США прихильниці Трампа не розуміє, навіщо та поїхала під Капітолій