[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

В Україні не існує жодного інституту моніторингу неблагополучних сімей і дитячого насильства

В Україні не існує жодного інституту моніторингу неблагополучних сімей і дитячого насильства
Не виходить з голови історія про 7-річного хлопчика у Черкасах, якого просто замордували до смерті родичі.
Вітчим влаштовував йому «чоловіче виховання» - стусани, щоденне прибирання собачого лайна, жорстоке покарання за все підряд. Це випливає з розповіді рідної бабусі хлопчика, яку донька відлучила від сім‘ї, щоб та не заважала «виховувати». У будинку батьків вітчима - кримінальних асоціальних людей - довиховувалися так, що дитина потрапила в лікарню вже в стані агонії, з незворотніми змінами в організмі.
 
Вітчим закликає не вірити перебільшенням преси, матір мовчить, рідному батьку по-українськи традиційно похрін, він давно самоусунувся, названі дід з бабою качають права в суді - процес на їхню вимогу закритий.
 
Недосконалу, але колись робочу совкову систему моніторингу неблагополучних сімей успішно зруйнували: дитсадок і школа тепер не уповноважені помічати ознаки насильства, проводити виховні бесіди з батьками, доводити до відома дільничного міліціонера і тд.
 
Нова система, як показує досвід кожного, хто стикався - чистий фейк.
 
Хату конкретно цих людоїдів бачили, умовами життя дітей задоволені (підозрюю, що хати батьків, які знімають з власними дітьми порно, теж цілком придатні для життя).
 
Совкову систему зруйнували, а совкове мислення наших людей нікуди не поділося: матір, яка вочевидь тримається за будь-якого мужика, хоч він сто разів алкаш і садюга, батько, який не несе жодної відповідальності за дитину. І це ж не про бідність, яка опускає людей в глибини пекла. Це просто втрата будь-яких орієнтирів, стримуючих факторів, моралі, як би це архаїчно не звучало, крах школи і правоохоронної системи.
 
Скільки ще таких Андрійків плаче за дверима начебто благополучних і не дуже квартир, за парканами сільських хатів, у дитбудинках, у прийомних сім‘ях?
 
В Україні не існує жодного інституту, уповноваженого простежити за тим, щоб історія цього хлопчика більше ніде не повторювалася. І на жаль, якби такий інститут був, він би тут же перетворився на корупційний фейк з «обілечування» платоспроможних батьків і участі в рейдерстві дітей при розділі майна під час розлучень. Бо цій державі наче пороблено…
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Чому не попередив про війну і говорив про шашлики, коли про ймовірність війни говорили з початку 2021-го?
Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає у росіян фізичну відразу
Про смерть, кому, рак путіна і таке інше
Байден досить різко сказав, що Зеленський і слухати не хотів про загрозу війни