В Одесі вночі обвалилася частина «будинку Бєляєва» (фото)

В Одесі вночі обвалилася частина "вдома Бєляєва". В результаті обвалення пошкоджено п'ять квартир, в яких проживали 10 осіб. Всіх мешканців евакуювали, один чоловік постраждав. За попередньою інформацією, під завалами нікого немає.
Сьогодні вночі, 10 червня близько 3:00, в Одесі, в районі Французького бульвару, впала частина будинку. Про це повідомляє Думська.
Чотириповерховий будинок №10 знаходиться по вул. Ясній. В результаті обвалення пошкоджено п'ять квартир, в яких проживали 10 осіб. Всього з будинку евакуювали 25 жителів, один чоловік постраждав - у нього рвана рана ноги.

Невістка постраждалого чоловіка Людмила Фараджева розповіла:
"Чуємо, будинок тріщить, ледве встигли вискочити з сином з третього поверху. Батько вийшов з кімнати і через пил не побачив, що підлоги немає. Упав вниз. Травма стегна, обірвало нігті з пальців ноги. Він зараз у друзів, ввечері поїдемо на перев'язку".
Також вона додала, що нещодавно в порожній квартирі на другому поверсі був витік води. Мешканці скаржилися, але безрезультатно.

У ГСЧС кажуть, що залучили до рятувальних робіт більше 50 осіб особового складу та 6 одиниць техніки. На місці також працюють і кінологи.

Думська також уточнює, що за попередніми висновками фахівців, причина обвалення - комплексна. Частиково обвал стався через витік води, частково - через допущені мешканцями порушень при ремонті квартир: в однієї з них виявлено посилена бетонна стяжка товщиною 20-25 см (в старих будинках таку стяжку робити не можна).
Всього в будинку, який побудували ще в 1912 році, зареєстровані 35 осіб.

Довідково: Прибутковий будинок В.Бєляєва - пам'ятник архітектури місцевого значення. Дата будівництва: кінець XIX ст., 1899.
Раніше Український дощ писав, що 18 травня, в Одесі на вул. Торговій, 20 обвалилася частина житлового будинку.