[]

В Одесі вчителька сварила і принижувала дитину за ... українську мову (запис)

В Одесі вчителька сварила і принижувала дитину за ... українську мову (запис)

В Одесі одна з вчителів гімназії №4 влаштувала булінг школярці через те, що вона на уроці розмовляла українською мовою. 

У мережі потрапив запис шкільного уроку в одній з одеських шкіл. Вчителька малювання накинулася на україномовну дитину за те, що та забула альбом та відповіла педагогу українською. Після цього вчителька почала принижувати дитину. Запис розмови в класі опублікували на сторінці "Батьки SOS" у Facebook.

Інцидент стався  у гімназії, що розташована на вулиці Болгарській трапився минулого тижня. Під час уроку малювання одна з учениць, яка забула вдома альбом, сказала про це викладачці українською мовою, тобто замість "да" відповіла "так". Після цього у вчительки сталася справжня істерика - аудіо запис внизу. 

Вчителька публічно почала кричати на дитину та висміювати її. 

"Бачите, що у нас робиться. Вона розмовляє українською мовою, так виходить, що вона вище нас. Альбом не принесла, малюнки не принесла, а права качає. І мовою буде прикриватися тут мені... ", - крикнула жінка. 

Батьки, що почули цей запис закипіли гнівом. У коментарях - хвиля обурення словами й діями вчительки:

"Яке вона має право так знущатися над дитиною?

Чого може навчити така тварина наших дітей?

Ми в Україні чи де? Що робить в УКраїні ця "руськоязична щелепа"?

Чому вчителька розмовляє собацькою мовою?"

"Тварюка, а не вчителька. Навіть я плакала!", "Це булінг", "Звільнити її негайно" - не підбирали слів батьки в Фейсбуці.

"Жодну дитину в класі вона так не сварила, а тут ще й зманіпулювала та налаштувала дітей проти дівчинки. Я хочу, щоб ви послухали цей звуковий файл спокійно і відповіли на просте питання: має після цього працювати ця доросла людина в школі?", - йдеться у повідомленні Одеського медіацентру

"Ах, ОдєССа, ніяка ти не не перлина, допоки народжуєш, зрощуєш таких моральних потвор, що усіма фібрами своєї рузькомірської душонки ненавидять усе українське. Хтось може повірити, що ця "учителька" сєятєльніца мудрого і світлого, може виховати патріота, громадянина, вільну людину????!!!! Я не вірю. Послухайте лише, за що визвірилась "вчителька" на дитину, за відповідь "так"!, що і є російською :"да" , які проводить паралелі, що нав'язує учням! Звісно, такому "педагогу" не місце в професії, але це питання до одеського відділу освіти, батьків і педагогічного колективу гімназії. Певен, що у тій гівназії таких вчителів 80% , відповідно сподівань нуль, тому надія, виключно на свідому частину громадянського, проукраїнського суспільства , яке в українській Одесі є! Ps. Лише резонанс , нас порятує!" - написав в мережі поет Кость Гнатенко.

У записі чути, як учитель при дітях довела дитину до сліз, а потім сказала дівчинці "не плач". Також педагог заявила, що дівчинка ставить себе вище ща всіх через те, що спілкується українською.

"Номер школи та прізвище вчительки - одеська гімназія №4 та викладачка малювання Пірогова Раїса Миколаївна: її звільнити - це найпростіше з рішень", - пишуть у "Батьки SOS".

Це не перший випадок булінгу з боку педагога на Одещині.

Згодом на інцидент відреагували у міському департаменті освіти і науки.

"Щодо ситуації в гімназії №4. Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю емоції учениці й хочу висловити свою підтримку: в тебе надзвичайно гарна мова, дитино... Розвивай її і надалі... Поведінка вчителя , на мою думку, беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти ", - зазначила Олена Буйневич.

 

Зараз відомо, що директор гімназії звільнив вчительку за статтею 41 пунктом 3 (вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи) КЗпП України. Наразі очікується відповідний наказ "зі зверненням до компетентних органів".

 
[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
В школах України панує явище «двомовності»
Освіта
В школах України панує явище «двомовності»
90 відсотків школярів у загальноосвітніх школах України навчаються українською мовою, проте загальний шкільний простір досі є двомовним...
Чи відновлять навчання у школах після канікул
Освіта
Чи відновлять навчання у школах після канікул
Після закінчення осінніх канікул найбільші шанси повернутися до повноцінного навчання матимуть учні початкових класів...
МОН про новий стандарт базової освіти (5-9 класи)
Освіта
МОН про новий стандарт базової освіти (5-9 класи)
Міністерством освіти і науки надані відповіді на поширені запитання щодо застосування норм нового Державного стандарту базової середньої освіти...
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Освіта
Нове положення про дистанційну освіту набуло чинності
Відсьогодні в Україні застосовуватимуться норми нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти...
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Освіта
Кабмін виділив кошти на онлайн-курси для школярів
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрямування коштів на забезпечення дистанційного навчання для шкіл...