[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

В країні Зеленського не існує «священних корів» або хто «господар в хаті».

В країні Зеленського не існує «священних корів» або хто «господар в хаті».

Обшуки на плюсах (1+1) відбуваються напередодні двох вкрай важливих голосувань в Раді вже завтра: ринок землі і банківське законодавство, яке робить неможливим повернення Приватбанку.

Ці законопроекти мають на меті розблокувати співпрацю з МВФ і отримати декілька мільярдів доларів, що вкрай важливо для влади, яка має хронічні недоотримання до бюджету.

Не виключаю, що Ігор Коломойський хотів розміняти банківський законопроект на голосування наближених до нього депутатів по землі.

Але Банкова вирішила сама диктувати умови, шукаючи докази під звинувачення в прослушці і монтаж записів прем’єра.

Не думаю, що така ситуація Коломойському до вподоби, тим паче на фоні, коли два його одвічних конкуренти-олігархи за останні два дні отримали своїх людей на посади в уряді та Укрзалізниці...

Іронія в тому, що Президентом Зеленського зробили «плюси». І Коломойський. А тепер йому показують, хто «господар в хаті»...

Чи погодиться він на таку «трактовку» ієрархії покажуть вже завтрашні голосування в Раді. І голоси. У Коломойського точно є голоси все зірвати. Але це означатиме війну.

І останнє. Обшуки в ЗМІ є тривожним сигналом, попри всі підтексти. Якщо можна з «плюсами», з усіма іншими можна і поготів... В країні Зеленського не існує «священних корів» типу журналістів, ЗМІ чи свободи слова.

Сила і силовики грають «першу скрипку»...

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Приходить усвідомлення, що ця війна надовго. Дай Бог, аби рік, а не роки
Закон про медіа приводить медійне законодавство у відповідність із термінологією ЄС. Але є але
З 2014 року головними пріоритетам країни стали армія, мова, віра та європейська і євроатлантична інтеграція
Декілька ключових тенденцій, на які вплинула війна і які визначатимуть майбутнє