У кав’ярні Чернігова відмовились обслуговувати клієнтку з сепаратистськими поглядами

В Чернігові трапився конфлікт між власницею ветеранського кафе «Права Кава» і відвідувачкою через претензії останньої до червоно-чорних прапорів в інтер’єрі та україномовне обслуговування.
Про суть конфлікту в соціальній мережі розповіла сама хазяйка закладу.
Клієнтка висловила претензії щодо національної символіки та україномовного обслуговування. Господиня кафе спочатку пояснила клієнтці, що це своєрідне нагадування про те, що в Україні йде війна, але згодом, після категоричної антиукраїнської позиції клієнтки, хазяйка відмовила їй у послугах.

«Мені неприємно обслуговувати сепаратистів. На сьому році війни в Чернігові сепаратисти вже настільки оборзєлі, що приходять і вказуть нам, що ми не маємо бути українцями.
Користувачі мережі підтримали такий вчинок гадзині.
«Молодці в Чернігові. Так треба з ватою робити і іншим приклад. Адреса кав'ярні: Серьожнікова 10, Чернігів. Підтримайте будь ласка Патріотів!»
«Так ще хватає бидла в Україні які чекають на руський мір»
«Дякую тобі, дівчинко ! З сепарюгами лише так і треба ! Ми на своїй землі , а ці чужинці повинні або жити по наших законах, або забиратися геть звідси ! На "родниє орясіни", які вони всі, живучи в інших країнах, так люблять....» - написали читачі

«Дякую за позицію, і я вже точно знаю, де в Чернігові питиму каву» - прокоментувала новину і нардепка Софія Федина.
Кав’ярня «Права Кава» відкрилася у 2018 році у націоналістичному стилі формату «To go». Тут замість «Добрий день!» вітаються «Слава Украні!». Заклад заснували дві подруги-ветеранки АТО «Іранка» і «Цифра» не тільки як бізнес, а й як місце для працевлаштування побратимів з АТО і ООС. Доречі, напої для воїнів АТО тут безкоштовні.