[]

В Хорватії висадила українські тополі (відео)

В Хорватії висадила українські тополі (відео)

Організатори глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» разом з українськими та хорватськими дипломатами, представниками української діаспори висадили дерева. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що тополі, висаджені на території Посольства України в Хорватії, привезені з Луганської області.

Під час висадки дерев перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зазначила, що ця подія є знаковою, адже тополя є символом України і здавна уособлює красу нашої країни, духовну міць народу, засвідчують любов до рідної землі.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич додав, що тополя - надзвичайно корисне для мегаполісів дерево:

«По-перше, вона економить міську площу, бо росте не вшир, а вгору. По-друге, має величезну крону та очищує повітря на всій своїй висоті».

«Дякуємо Міністерству закордонних справ України за допомогу в транспортуванні дерев з України в Хорватію. Ми раді, що проєкт «Greening of the Planet» не тільки озеленює планету, але й об’єднує людей Землі, що є дуже важливим для досягненням будь-яких цілей. Тільки об’єднавшись ми можемо забезпечити екологічно чисте майбутнє для наших дітей, внуків, правнуків, та й зрештою для самих себе», - наголосила ініціаторка проєкту «Greening of the Planet» Ганна Крисюк.

У свою чергу, представники української діаспори подякували делегації з України за приїзд, спілкування та активне і позитивне позиціонування держави на міжнародній арені.

Участь у висадці дерев також взяла Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми Землі, а також формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства закордонних справ та Державного агентства лісових ресурсів.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
Події
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
У Чехії за минулий рік народилося понад 1250 українців, що на півтори сотні більше порівняно з попереднім роком...
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Події
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Українська громада Ґраца (Австрія) вперше отримала свого представника у консультаційній раді мігрантів, яка представляє інтереси мешканців міста – негромадян ЄС, ним стала Галина Скотнік...
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Події
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Українська тенісистка, бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо 2020 Еліна Світоліна відвідала у Чикаго (США) Український національний музей...
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
Події
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
У польському місті Холм відзначили 155-ту річницю від дня народження одного з найвідоміших діячів українського державотворення Михайла Грушевського...
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
Події
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
У п’яти престижних кінотеатрах столиці Китаю упродовж 22-30 вересня відбудуться «Дні українського кіно»...