В двох українських підручниках історії карта України зображена без Криму

Два українських підручника з історії вийшли в тираж з ілюстраціями, на яких карта України була без Криму. Помилка була виявлена істориками Віталієм Скальським і Валерієм Рижков.
"Диявол в деталях. У навігаційних значках в підручниках історії України для 9 і 10 класів є карта України без Криму", - написав Скальський в середу, 31 березня, у Facebook.
Мова йде про видання "Історія України. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти" від видавництва "Грамота" за 2018 рік. Автором навчальної літератури є доктор історичних наук і професор Олексій Струкевич.
На самому початку можна побачити позначку, де карта України зображена без АРК. Підручник досі знаходиться в доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Крім того, така ж помилка міститься і в підручнику для 9-х класів. Підручник вийшов у тираж того ж видавництва у 2017 році під авторством Струкевича.
Раніше Український Дощ писав, що Вадим Рабінович, депутат від ОПЗЖ, опублікував карту України з "ЛДНР" і без Криму. Політик осоромився публікацією мовного питання в країні.