В «Борисполі» новий скандал з хасидами

В «Борисполі» новий скандал з хасидами

У неділю, 30 серпня, в аеропорту "Бориспіль" стався черговий інцидент з хасидами, які прибувають в Україну для святкування іудейського нового року Рош-га-шана на могилі свого духовного лідера - цадика Нахмана в Умані. Цього разу в аеропорту заборонили в'їзд в Україну групі хасидів з Лондона, у яких були квитки на транзитні рейси через Україну.

Відповідне відео опублікували у Telegram-каналі.

Як видно на відео, групу з приблизно 10 хасидів на злітно-посадковій смузі оточили правоохоронці, а потім під конвоєм повернули в літак. Причому громадян Великої Британії, які летіли цим рейсом, на територію України впустили.

Хасиди навіть не дійшли до зони проходження паспортного контролю.

Повідомляється, що їх змусили залишатися в літаку і чекати рішення української влади. Чи підпадають дані громадяни під примусову депортацію з території України, поки незрозуміло.

"Євреї з Лондона їхали транзитом. Всіх британців пропустили, крім ортодоксальних євреїв - їх легко відрізнити за одягом і пейсами, навіть без перевірки документів. У євреїв були квитки на рейси зі Львова в Італію і інші країни, але прикордонники їх навіть не глянули. Їх завернули і посадили в літак. Тепер вони чекають, що з ними робитимуть далі. Ніхто нічого не пояснює", - повідомив очевидець інциденту в "Борисполі".

Також стало відомо, що в Умані Черкаської області в ніч на 28 серпня стався конфлікт між місцевими жителями і хасидамиякі прибули на святкування іудейського Нового року Рош-га-Шана. Місцеві мешканці не пропускали паломників на місце поховання духовного лідера - цадика Нахмана.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби управління Нацполіції в Черкаській області.

До слова, в аеропорти Одеси і Києва продовжують прилітати хасиди, але їх всіх поки не пускають на територію України.

Як писав Український Дощ, керівник Центру по боротьбі з коронавірусом в Ізраїлі Ронні Гамза закликав президента України Володимира Зеленського заборонити цього року паломництво євреїв-хасидів до Умані, щоб місто не стало "гарячою точкою" пандемії.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
В ОП готують Федорову надвпливову посаду і обговорюють заміну Сирському
Україна
В ОП готують Федорову надвпливову посаду і обговорюють заміну Сирському
Західні партнери очікують, що Федоров погодиться обійняти нову посаду, яку неофіційно називають «miltech czar»...
«Я ніколи не прагнула публічності» - дружина Федорова гостро переживає сталкінг після відставки чоловіка
Україна
«Я ніколи не прагнула публічності» - дружина Федорова гостро переживає сталкінг після відставки чоловіка
Пост у соцмережі жінка розпочала з емоційного визнання...
Єрмак зустрічався з Сирським після відставки Федорова
Україна
Єрмак зустрічався з Сирським після відставки Федорова
Ексголова Офісу президента Андрій Єрмак дві години тому відвідав пункт управління головкома...
Понад 90% чинних відстрочок від мобілізації продовжуватимуться автоматично - Міноборони
Україна
Понад 90% чинних відстрочок від мобілізації продовжуватимуться автоматично - Міноборони
У Міноборони назвали категорії, яким доведеться оновлювати дані вручну...
СБУ затримала керівництво оборонного підприємства через вибухи на складах у Вишневому
Україна
СБУ затримала керівництво оборонного підприємства через вибухи на складах у Вишневому
За версією правоохоронців, гендиректор підприємства неналежно організував виробничо-господарську діяльність...