[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Успішність держав нині вимірюється не рівнем ВВП, а рівнем вакцинації від COVID-19

Успішність держав нині вимірюється не рівнем ВВП, а рівнем вакцинації від COVID-19
Рейтинг успішності держав нині вимірюється не рівнем ВВП, і навіть не Індексом щастя. Він вимірюється рівнем вакцинації від COVID-19.
 
Можна запроваджувати рейтинг найгірших держав, де для заспокоєння громадян починають сертифікувати російський невизнаний ніким експеримент SputnikV, а на багатих заробляють по 3 тисячі євро на вакцині, що коштує 15 євро. Ми там в лідерах.
 
Тут взагалі можна потрапити в рекорди по рівню корумпованості...
 
Не знаю чи усвідомлює Зеленський і його оточення, але його самоусунення (це, здається, називається «відпочинок») в той час, коли він мав займатися головним - забезпечити вакцинування українців - це і є реальна оцінка його бездарного правління.
 
Нульовий рівень вакцинації. Відсутність тестувань і намальована «заспокійлива» статистика.
 
Не вірте. Як людина, що перехворіла ковідом разом з усією родиною, раджу берегтися. Це важка хвороба, а на фоні нових штамів, від яких потерпає Британія і вже Австралія - нас чекає вкрай важкий рік.
 
Боже, бережи Украіну. І українців.
 
PS. Так, Ізраїль зміг провакцинувати вже 20% своїх громадян. Емірати - 10%. Все можливо, якщо розуміти пріоритети. А російську вакцину раджу першими вколоти чиновників, які її «сертифікують», разом із членами їх сімей. Це буде справедливо.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Що має робити влада країни? Напевно, покаятися і піти
Новорічне привітання Зеленського: казка, яка так відрізняється від реальності
Давайте скажу дещо про нашого преЗЕдента
Медведчуківські канали нав’язують країні чисто кремлівський наратив