Уряд ухвалив створити службу супроводу військових

Уряд ухвалив створити службу супроводу військових

Кабмін на засіданні 20 серпня ухвалив постанову щодо створення служби супроводу військовослужбовців.  Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Новостворені служби опікуватимуться військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, поліцейськими та членами їхніх родин.

 

"Кількість військовослужбовців в армії з початку повномасштабного вторгнення виросла в рази. У війську зараз дуже багато цивільних людей, які до цього ніколи не стикалися з армією. Всім їм потрібна допомога щодо розв'язання нагальних питань, з якими вони стикаються під час служби. Саме тому створюємо абсолютно нову службу, основна мета якої – надання своєчасної та якісної допомоги військовослужбовцям. Служби супроводу будуть працювати у всіх військових частинах і займатися лише цим напрямом", – розповіла заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

За її словами, служби працюватимуть не лише з чинними військовослужбовцями, а й з членами родин загиблих, полонених чи зниклих безвісти.

Війна з Росією, ЗСУ

Основне завдання служб супроводу полягатиме у допомозі військовослужбовцям у вирішенні низки соціальних і медичних питань, зокрема:

  • супроводження поранених, в тому числі через надання їм допомоги у питаннях направлення та проходження військово-лікарських комісій  та медико-соціальних лікарських комісій,  підтримка комунікації з членами їх сімей;
  • ʼсупроводження членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти та полонених та надання їм допомоги у питаннях реалізації належних пільг і гарантій;
  • сприяння в оформленні документів, необхідних для надання їм посвідчень, що підтверджують статус особи, на основі якого надаються відповідні пільги й компенсації;
  • участь у заходах супроводження або підтримки тих, хто звільняється зі служби.

Уповноважені особи служб супроводу будуть виявляти та оцінювати соціальні потреби військовослужбовців та уточнювати інформацію у закладах охорони здоров’я про потреби поранених та хворих. Також вони будуть надавати всі необхідні консультації та забезпечувати фідбек із надавачами соціальних послуг щодо розв'язання актуальних питань військовослужбовців.

Український Дощ писав раніше, що журналіст Бутусов у військкоматі Суджі спалив особові справи російських ухилянтів

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Бігли в укриття: внаслідок атаки рф загинула мати двох дітей, її 2-річний і 4-річний сини - у лікарні
Україна
Бігли в укриття: внаслідок атаки рф загинула мати двох дітей, її 2-річний і 4-річний сини - у лікарні
Внаслідок масованої атаки рф по Києву загинула мати двох дітей...
«Метро – не кемпінг»: у Києві вимагають заборонити намети та матраци в укриттях під час тривог
Україна
«Метро – не кемпінг»: у Києві вимагають заборонити намети та матраци в укриттях під час тривог
У Києві розгорнулася дискусія щодо наметів та інших габаритних речей у метро під час повітряних тривог...
«Європі потрібна власна антибалістика»: Зеленський звернувся до партнерів через масовану атаку росії
Україна
«Європі потрібна власна антибалістика»: Зеленський звернувся до партнерів через масовану атаку росії
Президент Володимир Зеленський відреагував на нічну масовану атаку росіян у ніч на 2 червня...
На Закарпатті багато державних керівників не володіють українською мовою -  голова угорської громади
Україна
На Закарпатті багато державних керівників не володіють українською мовою - голова угорської громади
Закарпатське товариство буде максимально загострювати всі ці надумані питання щодо утисків...
П'ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали з колекторної ями чоловіка, який не міг вибратись
Україна
П'ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали з колекторної ями чоловіка, який не міг вибратись
У Чернівцях рятувальники підняли з колекторної ями чоловіка, який провів там п'ять днів ...