[]

Унікальна книга-дослідження про Україну вийшла в Туреччині

Унікальна книга-дослідження про Україну вийшла в Туреччині

Унікальна книга-дослідження «Суспільство, держава та політика в пострадянській Україні: динаміка процесів та трансформація ідентичностей» побачила світ у Туреччині. Це перше комплексне наукове дослідження турецькою мовою про Україну, написане на основі «польових досліджень», які науковці здійснювали під час як окремих поїздок, так і тривалої роботи в Україні. Про це повідомляє Укрінформ.

«До виходу цієї праці в світ у Туреччині не було комплексних книжок про Україну, про суспільно-політичні процеси. Ті книжки, які вже, на щастя, є, присвячені окремим темам. Ідея виникла кілька років тому. Ця ж група науковців робила книжку про Грузію, і пізніше тим самим складом вирішили зробити працю про Україну», - розповіла голова Української спілки в Анкарі, викладачка університету Карабюк Юлія Білецька.

Книга створена на основі «польових досліджень» і саме в цьому її унікальність. Група науковців кілька разів здійснювала візити в Україну. Автори провели в Україні від кількох тижнів до кількох місяців, працюючи над створенням окремих розділів.

«Головна особливість цього дослідження в тому, що воно не написане «за столом», з різних джерел. Книга, яку тримаєте в руках, була створена з використанням соціологічних методів дослідження, проведених інтерв’ю в Україні з посадовцями, експертами, політиками, науковцями. Ця книга - не збірка статей, це масштабний цілісний проєкт із розробленою попередньо концепцією, де скоординовані всі складові», - пояснила науковиця.

Книга вийшла у світ за редакторства відомих в Туреччині науковців: професорів Айшегюль Айдингюн та Ісмаїла Айдингюн.

У ній детально висвітлені та проаналізовані ключові моменти історії України, політичної системи Україні, процес формування національної ідентичності. Особлива увага приділяється Голодомору та створенню Православної церкви України. Зокрема досліджується тема турецько-українських двосторонніх відносин.

Крім того, книга детально описує процеси після подій 2014 року, та включає такі теми, як незаконна окупація Росією Криму, становище мусульманської релігійної меншини та внутрішньо переміщених осіб.

Раніше Український дощ писав, що українець  Антон Совенко з Військової академії в Одесі став найкращим міжнародним студентом Королівської академії Великої Британії

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
Події
Українська діаспора стала найчисельнішою у Чехії
У Чехії за минулий рік народилося понад 1250 українців, що на півтори сотні більше порівняно з попереднім роком...
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Події
Вперше до ради мігрантів австрійського Ґраца увійшла українка
Українська громада Ґраца (Австрія) вперше отримала свого представника у консультаційній раді мігрантів, яка представляє інтереси мешканців міста – негромадян ЄС, ним стала Галина Скотнік...
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Події
Українська тенісистка Світоліна відвідала Український національний музей у Чикаго
Українська тенісистка, бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо 2020 Еліна Світоліна відвідала у Чикаго (США) Український національний музей...
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
Події
У Польщі вшанували пам’ять Михайла Грушевського (фото, відео)
У польському місті Холм відзначили 155-ту річницю від дня народження одного з найвідоміших діячів українського державотворення Михайла Грушевського...
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
Події
У Пекіні пройдуть «Дні українського кіно»
У п’яти престижних кінотеатрах столиці Китаю упродовж 22-30 вересня відбудуться «Дні українського кіно»...