[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

«Укрпошта» запускає міжнародну експрес-доставку EMS в 57 країн

«Укрпошта» запускає міжнародну експрес-доставку EMS в 57 країн

Представники «Укрпошти» повідомили, що з 1 квітня 2020 року національний оператор зв'язку почне надавати послугу прискореної міжнародної поштової доставки EMS (Express Mail Service) в Україні. Відзначимо, що даний сервіс надається національними поштами-учасниками Всесвітнього Поштового Союзу, при цьому відправлення EMS Укрпошта буде доставляти посилки виключно за допомогою авіаперевезень.

Сервіс EMS вельми популярний в світі, проте в Україні для більшості клієнтів він був надмірно дорогим. Саме тому в рамках реінтеграції послуги в Укрпошту, компанія переглянула і значно знизила чинні тарифи, щоб зробити їх більш доступними для клієнтів. З 1 квітня послуги EMS для 90% всіх відправлень будуть надаватися за новою зниженою ціною: для відправлень вагою до 2 кг користувачі отримають на 40% дешевше доставку, ніж раніше пропонувало Державне підприємство спеціального зв'язку (ГПСС), а для відправлень вагою до 10 кг - ціну на 20% нижче.

З 1 квітня скористатися послугою можна буде майже в тисячі відділень Укрпошти. З 1 червня більше 4 тис автоматизованих відділень компанії зможуть приймати EMS відправки на експорт. В усіх обласних центрах України буде можливість скористатися послугою не виходячи з дому, замовивши кур'єрську доставку.

На час обмежень, викликаних пандемією і масовою відміною пасажирських авіарейсів, більшість країн світу внесли обмеження на обробку відправлень EMS. Саме тому до кінця дії карантину послуга буде працювати для 57 країн. Для відправки експорту будуть використовуватися вантажні авіаперевезення. Після стабілізації авіасполучення і відновлення повноцінної роботи національних пошт середній загальний термін доставки складе 7-10 днів для ключових країн Європи, Азії та США і сервіс буде доступний для доставки в 195 країн.

«У період карантину та впровадження надзвичайної ситуації ми одна з небагатьох компаній, яка функціонує в звичайному режимі і забезпечує українців повним спектром послуг, якими можна скористатися, не виходячи з дому і не наражаючись на небезпеку. Міжнародні доставки - не виняток. Ми реінтегрує EMS в наш продуктовий портфель і проводимо активний перегляд цін на цю послугу, щоб більше українських підприємців отримали якісну прискорену доставку і мали можливість в цей нелегкий час продовжувати розвивати свій експортний бізнес. Всім співробітникам, які працювали над послугою в ГПСС, і відчувають в собі сили продовжувати, ми пропонуємо приєднатися до нашої великої родини Укрпошти», - прокоментував Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

До відправлення в рамках послуги приймаються документи і товари вагою до 30 кг. Інформацію про умови відправки можна знайти в спеціальному розділі сайту Укрпошти за посиланням.

Нагадаємо, що послуга EMS надавалася Укрпоштою до 1999 року, після чого функція була покладена на ГПСС. 22 листопада 2019 року Міністерство інфраструктури України видало наказ про визначення Укрпошти поштовим оператором, який буде надавати послугу EMS в Україні.

Раніше Український дощ писав, що екс-чемпіон світу у важкій вазі Володимир Кличко неочікувано виступив онлайн на щоденному брифінгу мера Києва. Боксер звернувся до киян в зв'язку з розповсюдженням коронавірусу, скориставшись каналом свого рідного брата Віталія Кличка.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Києві з'явилася перша «кризова кімната» для жертв домашнього насильства
Україна
У Києві з'явилася перша «кризова кімната» для жертв домашнього насильства
У Києві відкрилася перша кімната кризового реагування для жертв, постраждалих від домашнього насильства...
В Україні кількість офіційних безробітних перевищила 500 тисяч осіб
Україна
В Україні кількість офіційних безробітних перевищила 500 тисяч осіб
В Україні кількість офіційно зареєстрованих безробітних, станом на 26 травня, збільшилася до 506 тисяч осіб, зокрема, за минулий тиждень було зареєстровано 19,6 тисячі безробітних...
Потужний удар: на Закарпатті град знищив весь урожай
Україна
Потужний удар: на Закарпатті град знищив весь урожай
Погода в цьому році продовжує приносити українцям все більше сюрпризів. Тепер град випав на Закарпатті....
У Карпатах випало 15 см снігу
Україна
У Карпатах випало 15 см снігу
Погода не перестає дивувати українців. Цього разу, наприкінці весни, Карпати рясно вкрило білосніжним снігом....
Меморіал і зірка Героя України: бригада швидкого реагування Нацгвардії відзначила п’яту річницю
Україна
Меморіал і зірка Героя України: бригада швидкого реагування Нацгвардії відзначила п’яту річницю
Головною подією дня стало відкриття на території частини меморіалу воїнам бригади, які віддали своє життя за територіальну цілісність України...