[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

«Українську околицю» Чикаго визнали найкращим районом для життя в США

«Українську околицю» Чикаго визнали найкращим районом для життя в США

Українська околиця Чикаго названа найкрутішим районом в США. До такого висновку дійшли експерти сайту з нерухомості Redfin, проаналізувавши кількість переглядів сторінок про Ukrainian Village, частоту пошуків та інші фактори, зафіксовані сайтом.

Про це повідомляє DNAinfo.

Найпривабливіший обирали з-поміж районів 32 міст Америки. Зазначається, що в останні роки Чикаго Авеню – головна вулиця Української околиці – переживає справжній бум відкриття нових крамниць, ресторанів тощо.

Підкреслюється, що Українській околиці, котру в 2002-му році внесли до переліку районів-пам'яток Чикаго, переважно вдалося зберегти власний оригінальний характер.

Представник Redfin описує цю місцевість як спокійну, але разом із цим вона "з чотирьох боків межує з коридорами бізнесу та  нічних розваг".

"Для того, хто бажає мати дім на одну родину, водночас насолоджуючись міським життям, це місце ідеальне. Більша частина Української околиці – історична, тож на її головних вулицях та неподалік від них ви зустрінете більше цегляних та кам'яних будівель кінця 1800-х, аніж більш трендових та коштовних нещодавно зведених кондо", - зазначив він.

Рішення про присвоєння Українській околиці Чикаго титулу “найкрутішого району в США” (hottest neighborhood in the nation), згідно даних онлайн-брокера нерухомості компанії Редфін (Redfin), викликало цілу бурю суперечок. Почесне звання району гаряче обговорювали не тільки американці, а й представники української громади Іллінойсу.

Голоси чітко розділилися на “за” і “проти”. Соціальні мережі вправно підкидали вуглю до вогню. Противники цього рішення вказували пальцями на кримінальну ситуацію в районі, відлуння бандитських суперечок якої долітає сюди ще й сьогодні, та на більш “фешенебельні”, багаті райони східних околиць Чикаго.

Чому ж поважна брокерська компанія винесла на п’єдестал нашу улюблену Ukrainian Village?

Розрахунок ґрунтувався на таких показниках, як пошуки житла, перегляди інформації про район в Інтернеті, пошукових запитах, кількості культурних та історичних будівель, архітектурних пам’яток та інших факторах, підрахованих на сайті Редфіна.

Цегляні двохповерхові котеджі, які будувалися для сімей робітників у 1800-х роках і які давно стали історичними будівлями; цікаві сучасні двох- і трьохповерхові житлові будинки; пам’ятки архітектури XIX і XX  століття, церкви, музеї, культурні центри, мистецькі галереї та школи мистецтв; унікальні європейські кав’ярні, пекарні, ресторани, бари, нічні клуби, магазини та бутіки – архітектори, брокери, історики, журналісти та продавці нерухомості зійшлися в одному: Українська околиця по праву заслужила це звання.

Завдяки своєму архітектурному надбанню, Українська околиця стала чиказькою історичною пам’яткою (Chicago Landmark District neighborhood). Сьогодні це справжній оазис української національної культури в США.

Як пише Вікіпедія, Українська околиця належить до адміністративного району Вест-таун. У ній розташовані Український національний музей та Український інститут модерного мистецтва, є місцеві відділення організацій "Пласт" та "Міст-Карпати", православний та греко-католицький собор, католицька церква.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Польщі ЛГБТ-активістку посадили в СІЗО на 2 місяці за «образу почуттів віруючих»
Світ
У Польщі ЛГБТ-активістку посадили в СІЗО на 2 місяці за «образу почуттів віруючих»
Щодо прав ЛГБТ-спільноти польське суспільство розколоте практично навпіл. Переобраний президент Польщі Анджей Дуда в ході передвиборної кампанії називав ЛГБТ чуждою польському народу ідеологією, небезпечною, ніж комунізм...
Трамп оголосив податкові канікули для американців із середнім доходом
Світ
Трамп оголосив податкові канікули для американців із середнім доходом
Трамп анонсував, що частина американців, які заробляють менше 100 тис. доларів на рік, не платитиме податки із зарплат...
Сьогодні Білорусь обирає президента
Світ
Сьогодні Білорусь обирає президента
ЦВК стверджує, що 40% вже проголосувало достроково
...
Росія намагається переглянути свою роль у ТКГ, - посол ЄС
Світ
Росія намагається переглянути свою роль у ТКГ, - посол ЄС
Росія намагається переглянути свою роль у переговорах по Донбасу. Це викликає занепокоєння в Євросоюзі...
Каталонія проголосила себе «республікою» й відмовилася коритися королю Іспанії
Світ
Каталонія проголосила себе «республікою» й відмовилася коритися королю Іспанії
Парламент іспанської Каталонії проголосив цю провінцію «республікою» й відмовився визнавати іспанських королів....