[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Український військовий парад однаково зворушив і старих і молодих

Український військовий парад однаково зворушив і старих і молодих
Їхала Києвом після параду, милувалася людьми у формі і у вишиванках. Та хіба могла я маленькою уявити, що патріотами незалежної України стане така кількість людей?
 
Пам'ятаю свій дитячий культурний шок, коли у розпал перебудови ми з мамою зустріли в поїзді сім'ю «справжніх бандерівців». Так вони себе самі називали і на доказ цьому показувати якийсь напевне діаспорний паспорт з тризубом глави сімейства.
 
Тоді я вперше у своєму семирічному віці зустріла іншу дитину, яка розмовляла не російською чи сільським суржиком, а такою ж літературною українською, як я - завдяки батькам-філологам, особливо крайній принциповості в цьому питанні мого батька.
 
Аж до початку 2000-х українська ідея залишалася справою окремих ентузіастів, колишніх дисидентів, можливо навіть маргіналів та інших гуманітаріїв.
 
Сьогодні про свій патріотизм говорять вчорашні цілком політично байдужі люди і ті, хто ще 7 років тому ностальгував за совком.
 
Український військовий парад однаково зворушує старих і молодих.
 
День Незалежності - свято живе і народне, а не лише офіціозне.
 
Можливо усе це і є втіленням мрії Бандери про те, що колись-таки настане той день, коли один скаже «слава Україні», а мільйони відповідатимуть «героям слава»?
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами