[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає у росіян фізичну відразу

Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає у росіян фізичну відразу
Почитала-послухала цілі пласти російських інтелектуалів. Геополітиків, воєнних філософів і тд. Переказувати тези і прізвища не буду, але суть ось в чому: жити в гівні - це істінно русскій логос, особая поезія. Десь там же в коментах знайшла: "лєгко любіть мать, єслі она чістєнькая і трєзвая. Но истинная любовь - это когда любишь ее заблеванную, голую, валяющуюся в канаве".
 
Українська практичність, хазяйновитість і приземленість викликає в них фізичну відразу, ненависть і напади бурхливої ксенофобії. Їх дратує українство як лайфстайл - з усіма цими чорнобривцями і огірочками. Чистота їх і в Європах з Америками підбішує, але під боком сприймається як виклик.
 
Росіяни не розуміють, чому люди зі спільного, як вони думають, ментального простору не хочуть любити брудну, забльовану і забухану расєю. Как же так, доколє? Прєдатєлі…
 
Ідеальний російський світ - це щось середнє між «Днем опричника» і «Москвою-Петушки». Тереми, церковні бані-цибулини, сарафани, кокошники, денатурат, одеколон, канави, продавщица помочилась за бочкой с квасом, за туманом совсем не видно водокачку. Десь горлає бородатий піп «Господу помолімсьоооо», а мєнт вибиває кийком зойки з якогось тінейджера із зеленим волоссям: «мама я не зигую, не звони в полицию, я не оппозиция».
 
Без війни, кровушкі, русскому чєловєку неможливо підтримувати необхідний рівень голожопості, бездоріжжя і п‘янства.
 
Наші уявлення про те, що зникнення Zara і McDonald’s їх засмутить, інфляція збентежить, а неможливість вставити в зуби нормальні пломби обурить - в корені неправильні. Їм може й дискомфортно, але ж як круто, що середній клас житиме як плебс.
 
Словом, війна - легальний спосіб деградувати у способі життя. Більше бухати, більше чисто російської хтоні, детально оспіваної їхньою класикою. Без війни настане момент, коли з’явиться питання: чому ресурсно багата країна так кошмарно живе? Без війни російське дегродство - це просто дегродство і лінь жити по-людськи. З війною - це боротьба з фошизмом, во імя которой вєсь народ назло Америкам і Європам сере повз унітаз.
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами