[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Українці звинуватили Єрмака у державній зраді і корупції

Українці звинуватили Єрмака у державній зраді і корупції

На офіційному інтернет-представництві Президента України з’явилася електронна петиція про звільнення та притягнення до кримінальної відповідальності голови ОПУ Андрія Єрмака.

«Після призначення Андрія Єрмака керівником Офісу Президента різко пришвидшився процес капітуляції України перед Росією. Глава Офісу має тісні контакти із заступником глави адміністрації Путіна Козаком, який є автором «примирення» Придністров’я та Молдови», – ідеться в документі.

Зазначається, що через Придністров’я Росія дестабілізує Молдову.

«Будучи винуватцем війни 1992 року, Росія зайняла місце миротворця та посередника у переговорах між Молдовою і Придністров‘ям. Такий самий сценарій Росія прагне реалізувати і в Україні, а його провідником тут є Андрій Єрмак», – пише автор петиції Олександр Іванов.

Він заявляє, що в силу різних обставин процес вдалося призупинити, але Єрмак готовий і надалі втілювати цей антиконституційний план.

«Тому єдиною гарантією, що він не реалізує цей задум, є його негайна відставка та кримінальна справа за ознаками державної зради», – вважає ініціатор документа.

У петиції наголошується, що Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Володимира Зеленського, адже Єрмака та його родича звинувачують у торгівлі державними посадами.

«Корупція завжди була зброєю Росії у війні проти України, як і пропаганда, танки чи артилерія. Завдяки корупції РФ завжди мала і має сьогодні значну п’яту колону в українській політиці й владі. Завдяки корупції Росія зупиняла реформи та рух України в НАТО і ЄС. Завдяки корупції Росія знищувала нашу безпеку і оборону», – пише Олександр Іванов і додає, що, використовуючи корупцію, і нині держава-агресор робить усе, аби змусити українську владу піти на капітуляцію.

Наголошується, що Андрій Єрмак є уособленням двох головних загроз для України – капітуляції у війні з Росією та корупції у новій владі. Окрім того, із засобів масової інформації відомо, що Єрмак чинить тиск на депутатів Верховної Ради України.

«Пане Президенте, час визначитися і обрати, на чиєму ви боці – корупції і капітуляції перед Росією чи на боці демократичної, незалежної, некорумпованої України. Якщо ви на боці України, то Андрій Єрмак має бути негайно звільнений, а компетентні органи повинні розпочати кримінальні провадження за фактами державної зради і корупції», – ідеться в електронній петиції.

Протягом неповних трьох днів під документом підписалося майже 10 тисяч українців. Якщо петиція набере 25 тисяч підписів, президент України Володимир Зеленський буде зобов’язаний розглянути її.

Як повідомляв «Український дощ», Андрій Єрмак назвав появу скандальних плівок, на яких записаний його брат, атакою на команду Володимира Зеленського.

До речі, кияни ініціювали перейменування вулиці Московської. Для цього вони розмістили петицію на сайті Київської міської ради.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Сьогодні скандал між Шустером і Дубінським може мати продовження
Політика
Сьогодні скандал між Шустером і Дубінським може мати продовження
Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський, якого в минулу п'ятницю не пустили на етер політичного ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером», чекає сьогодні від ведучого публічних вибачень....
Тимошенко шукає кандидатів для участі в місцевих виборах
Політика
Тимошенко шукає кандидатів для участі в місцевих виборах
Лідерка «Батьківщини» почала спілкуватися з Порошенком, оскільки у них спільний опонент – Володимир Зеленський та його «Слуга народу»...
Ляшко подумує про крісло Кличка
Політика
Ляшко подумує про крісло Кличка
Головний санітарний лікар України не виключає, що може висунути свою кандидатуру на посаду міського голови Києва...
Мер Черкас хоче відсудити у Зеленського одну гривню
Політика
Мер Черкас хоче відсудити у Зеленського одну гривню
Анатолій Бондаренко подав на президента України позов до суду про захист честі та гідності, просить стягнути моральну шкоду...
Зе!команда визнала помилку з об’єднанням міністерств
Політика
Зе!команда визнала помилку з об’єднанням міністерств
Уряд розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два окремі органи – Міністерство енергетики і Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів...