[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви

Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви
Віражі злості, лютування, вогнеметної агресії до ворогів, ярості, лютої іритації, несамовитості, оскаженілої мсти – все це свідчить про те, що українці врешті покінчили з патерном страждань і мазохістичним самосприйняттям себе як нещасної жертви.
 
Раніше над завалами будинку переважали б плачі, схлипування й трагічна жура, адже саме на цей меланхолійно-безсилий мінор кілька століть працювала стражденицька матриця з тужливої поезії-літератури-культурософії, зі скрушністю, печаллю, погибанням, смутком і скорботою.
 
Тепер на зміну саморуйнівній віктимізації приходить зовсім протилежний патерн – героїчний, звитяжний, лицарський, переможний, мстивий, вендетний. Замість одвічної туги – мужня доблесть. Замість карання – хоробра безстрашність. Замість плачів Ярославни – марші Захисників. Ще вчора сплакана теличка – нині відчайдушна левиця.
 
Патерн жертви завжди призводив до національного лузерства й немочі будувати успішну експансивну державу. Ідіотський маразм про те, що «щастя приходить як винагорода за муки й тортури» лише поглиблював яму національних психотравм.
 
З цим покінчено. Уявляння себе «нещасненькими» лишається в минулому. У майбутнє входить патерн героїв-месників, які знають ціну кожній сльозинці і розцінюють її як клич до відплати.
 
Ці глибинні зміни в етнопсихології неможливо переоцінити. Таке переродження стається раз на енну кількість століть.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Колекцію вбитих інституцій поповнив особливо знаковий і пам’ятний експонат – НАБУ (відео)
Російська імперія – чи не єдина, яка колонізувала власний народ нарівні з завойованим
Виставляти фотографію «списку податкових бажань» - це таке саме жлобство, як і писати їх