[]

Українці США зібрали понад 100 тис доларів для українських лікарів

Українці США зібрали понад 100 тис доларів для українських лікарів

Українські волонтери організації «Nova Ukraine» зі США в рамках кампанії «Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus» зібрали понад 100 тисяч доларів США  для забезпечення захисту українських лікарів, які борються з COVID-19.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку «Nova Ukraine» у Facebook.

«Для нас велика честь завершити найуспішніший збір пожертв в історії «Nova Ukraine». Завдяки нашим щедрим донорам і відданим волонтерам ми досягли поставленої мети й зібрали загалом 101 177 доларів США пожертв – майже у 17 разів більше за визначену спочатку суму в 6 тис доларів», - повідомляється в дописі.

Зазначається, що кошти було зібрано через Facebook, PayPal, за рахунок корпоративних пожертв та першопочаткового гранту від «Nova Ukraine». З інфографіки, що розміщена в дописі вбачається, що до збору коштів долучилися українці з усього світу.

«Nova Ukraine» подякували всім хто прийняв участь за підтримку місії.

«З вашою допомогою ми профінансували засоби індивідуального захисту для лікарів у 17 областях України», - повідомили влонтери.

Зокрема, допомога відправились у лікарні Закарпаття, Львова, Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Полтави, Сум, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Херсона, Кропивницького, Черкас, Вінниці та підконтрольної Україні частини Луганської області.

В організації наголосили, що допомога була потрібна терміново, адже майже 20% випадків COVID-19 в Україні були серед медиків.

«Разом із нашими партнерськими організаціями «Пацієнти України», «Razom for Ukraine», «Station Kharkiv», «Healthy Children», Київський волонтерський штаб та Ukrainians in Toronto ми профінансували загалом 23 204 предмети засобів індивідального захисту. Це, зокрема, 11 370 респіраторів FFP2 та FP3, 2 409 костюмів, 1 800 фартухів, 3 300 масок, 1 000 рукавичок, 600 медичних халатів, 25 пар окулярів, 100 захисних екранів для обличчя, 600 медичних шапочок та 200 пар взуття», - відзвітували в «Nova Ukraine».

В дописі вказується, що 65 тис із зібраної суми 101 177 вже витратили, і найближчими днями буде придбано ще більше засобів захисту.

В «Nova Ukraine» наголосили, що кампанію зі збору коштів для українських лікарів підтримало чимало відомх людей: знаменитостей, чиновників тощо.

Більш детальну інформацію можна дізнатися тут.

Раніше Український дощ повідомляв, що українці діаспори з США та Канади організували кампанію зі збору коштів для українських лікарів «Protect Ukrainian Doctors from Coronavirus».

Основний фокус діяльності неприбуткової організації NOVA Ukraine (США, Каліфорнія) – збори коштів на гуманітарну допомогу Україні та підтримка іміджу країни у США та світі. Волонтери організації ініціюють фандрейзинги для надання гуманітарної допомоги, проводять події із залученням відомих людей з України, панельні дискусії для привернення уваги до поточної політичної та культурної ситуації в країні, тощо. Від моменту свого заснування у грудні 2013 року NOVA Ukraine вже зібрала та направила в Україну допомоги більш ніж на $ 500 000.

«Пацієнти України» (Київ) – український благодійний фонд, місія якого полягає у забезпеченні всіх пацієнтів України ефективним лікуванням, об’єднуючи активістів для впливу на державні закони та політику.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Канаді покажуть стрічку про участь українських канадців у Другій світовій війні
Події
У Канаді покажуть стрічку про участь українських канадців у Другій світовій війні
У Канаді незабаром презентують стрічку «Розповідь про канадську війну» про участь канадців українського походження у Другій світовій війні та їхній внесок у перемогу союзників...
Українська художниця відзначила День Африки, приготувавши 20 літрів борщу
Події
Українська художниця відзначила День Африки, приготувавши 20 літрів борщу
Українська мисткиня Тетяна Гурн, яка мешкає в Південно-Африканській Республіці, пригостила нужденних мешканців містечка Ламбертс-Бей власноруч приготованим борщем...
Призерами олімпіади з української мови стали учні Української школи в ОАЕ
Події
Призерами олімпіади з української мови стали учні Української школи в ОАЕ
Семеро учнів Української школи в ОАЕ «Софія» увійшли до числа призерів шкільної всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020» з української мови...
В Іспанії фестиваль української культури «Ucrania Fest - 2020» пройде онлайн
Події
В Іспанії фестиваль української культури «Ucrania Fest - 2020» пройде онлайн
Талановитих українців з усього світу запрошують до участі у Шостому фестивалі української культури «Ucrania Fest - 2020» в Барселоні, який цьогоріч пройде онлайн...
Створено перший пошуковий каталог українських американських діячів мистецтва
Події
Створено перший пошуковий каталог українських американських діячів мистецтва
Союз українок Америки створив перший пошуковй онлайн-каталог «Ukrainian American Artist Directory» для віднайдення українських митців Америки...