Україна закриває кордон для іноземців через погіршення ситуації з COVID-19

Україна закриває кордон для іноземців через погіршення ситуації з COVID-19

Уряд України прийняв рішення закрити з 29 серпня по 28 вересня кордони країни для в'їзду іноземних громадян через погіршення ситуації з коронавірусом. В'їзд буде дозволено тільки деяким категоріям громадян. З відповідною пропозицією виступив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"З огляду на рівень захворюваності, ми повинні захистити наших співгромадян і проявити відповідальність перед нашими іноземними партнерами. Уряд сьогодні розгляне питання про те, щоб майже до кінця вересня закрити кордони для в'їзду іноземних громадян, крім тих, хто має дозвіл на проживання, є членами міжнародних і гуманітарних місій, міжнародних екіпажів і т. д.", - сказав прем'єр-міністр.

Кабінет міністрів одноголосно підтримав закриття кордонів, відповідна постанова буде діяти з 29 серпня по 28 вересня. Крім того, 27 серпня на комісії НС буде розглянуто питання про заборону масових заходів у вересні на святкуванні юдейського Нового року Рош га-Шана.

Перетинати кордон під час карантину зможуть лише особи, які направляються на територію України транзитом і мають документи, що підтверджують виїзд протягом 1-2 діб, учні вищих навчальних закладів, які проходять військову службу в ЗСУ, які постійно проживають на терені України і мають відповідний дозвіл на проживання, а також особи, визнані біженцями або потребують особливого захисту, працівники дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав і члени їх сімей, а також особи, які прибувають на запрошення МЗС України.

Допуском в країну також зможуть користуватися водії, члени міжнародних екіпажів транспортних засобів, автобусів, повітряних, морських і річкових суден, поїздів, інструктори збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць НАТО, які беруть участь в підготовці підрозділів ЗСУ, або прибувають на запрошення Міноборони, діячі культури, які прибувають на запрошення установ культури разом з супроводжуючими особами, спортсмени, які прибувають для участі в змаганнях, особи, які здійснюють перевезення гомеопатичних стовбурових клітин для трансплантації, а також особи, що прямують на лікування в Україну.

За даними МОЗ на 26 серпня, в країні зафіксовано 1670 нових випадків коронавірусу. Всього в Україні 110 085 підтверджених випадків COVID-19, 2354 людини померли. 22 серпня МОЗ повідомив, що в країні був встановлений антирекорд за кількістю нових випадків захворювання: за добу підтверджено 2328 випадків.

Міністр охорони здоров'я, коментуючи ці дані, вказав, що число хворих збільшується щодня по всій Україні.

"Ми не можемо легковажно ставитися до хвороби, яка щодня забирає десятки життів", - зазначив він.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що його дружина і син перехворіли на коронавірус і попередив, що країна знаходиться на межі другої хвилі захворювання. У числі хворих коронавірусів також виявилася і експрем'єр-міністр України і лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка підключена до апарату штучної вентиляції легенів. Лікарі оцінюють стан Тимошенко як стабільно важкий, її температура не опускається нижче 39 градусів.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Сайти Нацполіції зламали хакери
Україна
Сайти Нацполіції зламали хакери
У МВС заявили, що сайти Національної поліції тимчасово відключені...
Перед візитом Зеленського на полігон у офіцерів відібрали особисту зброю
Україна
Перед візитом Зеленського на полігон у офіцерів відібрали особисту зброю
Здати особисту зброю наказали офіцерам, які будуть так чи інакше контактувати президентом...
Апеляційний суд вважає символіку дивізії СС «Галичина» не нацистською
Україна
Апеляційний суд вважає символіку дивізії СС «Галичина» не нацистською
Апеляційний суд визнав законним відповідний висновок Українського інституту національної пам'яті...
Осінній призов в Україні: відомі дати
Україна
Осінній призов в Україні: відомі дати
Уряд затвердив чисельність громадян, які підлягають осінньому призову...
Над Києвом пролетіла авіація НАТО (фото, відео)
Україна
Над Києвом пролетіла авіація НАТО (фото, відео)
23 вересня над Києвом пролетіла важка американська авіація...