Україна не планує наступ на окуповані території Донбасу, - Мендель

Від початку цього року на Донбасі загинули 26 українських військових Про це на телеканалі "Дом" заявила прессекретарка президента Юлія Мендель.
Разом з тим, вона акцентувала, що Україна не планує наступ на окуповані території Донбасу.
"Але інша справа — це Росія. Весь світ сьогодні говорить про скупчення російських військ біля українського кордону. Уздовж східного кордону вже сконцентровано 40 тис. російських військових, стільки ж в окупованому Криму. А тепер питання: чи може Росія наступати? Так, і ми це бачили 2014 року. Але оцінювати ситуацію потрібно тверезо, піддаватися паніці та посилювати становище — це така ж дурість, як недооцінювати реальність загрози", — сказала прессекретарка.
"Цього року, за трохи понад три місяці загинули 26 українських військових. Ця сумна статистика показує, що нехай хоч крихкий, але все ж баланс порушений", — сказала вона.
Юлія Мендель підкреслила, що стійке переконання команди президента — "до миру повинні вести тільки перемовини".
"Саме тому ми добиваємося перемовин Нормандського формату і будемо рухатися до миру усіма можливими дипломатичними способами", — резюмувала вона.