У світовому рейтингу благополуччя Україна на 92 місці і на 38 - за рівнем освіти

У світовому рейтингу благополуччя Україна на 92 місці  і на 38 - за рівнем освіти

За даними дослідження британського Legatum Institute у 2020 році Україна опинилася на 92-му місці у світовому рейтингу благополуччя, між двома найбіднішими країнами Південної і Центральної Америки - Гвіаною і Сальвадором. До рейтингу увійшли всього 164 країни світу.

Рейтинг Legatum Institute формувався з урахуванням таких параметрів, як безпека, особиста свобода, урядове управління, соціальний капітал, інвестиційне середовище, умови на підприємствах, доступ до ринку і інфраструктура, якість економіки, умови життя, освіта, здоров'я, навколишнє середовище тощо. Щодо кожного з цих показників формувалася окрема шкала, і в сумі виводилося середнє значення, на підставі якого кожній країні присвоювалась оцінка її рівня добробуту.

«У Східній Європі спостерігається найбільше з усіх регіонів погіршення особистої свободи, незважаючи на поліпшення соціальної терпимості. Свобода зібрань та асоціацій особливо постраждала в Україні (93-е місце), Угорщині (101-е місце) і Польщі (65-е місце) , з одночасним зниженням свободи слова та доступу до інформації у двох останніх країнах», - йдеться в доповіді британських дослідників.

Погіршення стану з безпекою у Східній Європі було обумовлено головним чином війною на Донбасі. Україна за цим параметром займає 144-е місце: з початку конфлікту було вбито більше 13 тис осіб, і більше 1,6 мільйона українців стали внутрішніми переміщеними особами.

За рівнем особистої свободи України зайняла 85 місце, урядове управління посіло 73 позицію в рейтингу, соціальний капітал - 147 місце, інвестиційне середовище - 119-е, умови на підприємствах - 74, доступ до ринку і інфраструктура - на 77-му, якість економіки - на 91-му, умови життя - 69, здоров'я - 115, рівень освіти - 38, навколишнє середовище - на 110 місці.

Серед лідерів благополуччя такі країни як Данія, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Фінляндія. А на останньому місці опинився Південний Судан.

Країна-агресор - на 76 місті.

Варто також зазначити, що 10 років тому, у 2010 році, Україна була на 89 місці.

В Legatum Institute підкреслили, що на показник благополуччя усіх без винятку країн у 2020 році вплинула епідемія коронавірусу.

 

Теги
Схожi
Муженко розповів, як було зірвано план Путіна про капітуляцію України
Україна
Муженко розповів, як було зірвано план Путіна про капітуляцію України
Путін і військове керівництво РФ вважало, що взяли в оточення українських військових в районі Дебальцевого в лютому 2015 року, проте це було не так....
Агітатор «русской весны» та нагороджений за окупацію житель Севастополя покаявся
Україна
Агітатор «русской весны» та нагороджений за окупацію житель Севастополя покаявся
18 лютого 2021 року сепаратист їхав із Криму в Одеську область, до тітки та двоюрідних сестер. На пункті пропуску «Каланчак» його зустріли співробітники СБУ....
Аваков виступив проти легалізації вогнепальної зброї та марихуани
Україна
Аваков виступив проти легалізації вогнепальної зброї та марихуани
За словами міністра, у громадян має бути право на придбання мисливської та спортивної зброї, а не пістолетів...
Втрати ЗСУ за лютий: фото і біографії героїв
Україна
Втрати ЗСУ за лютий: фото і біографії героїв
В лютому 2021 року Україна зазнала важких втрат - на Донбасі загинули 11 українських захисників. Таких великих втрат за один місяць в зоні проведення ООС не було ще з минулої весни...
Віталій Кличко виграв суд у «1+1» через сюжет, показаний у програмі Дубінського
Україна
Віталій Кличко виграв суд у «1+1» через сюжет, показаний у програмі Дубінського
В програмі заявлялося про те, що Кличко і керівник Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерківець нібито збирають «данину» з кіосків у Києві, а МАФи «незгодних» демонтують...