Україна досягла тактичного «сюрпризу» – британська розвідка про наступ на Півдні

Україна досягла тактичного «сюрпризу» – британська розвідка про наступ на Півдні

У Міноборони Великобританії заявили, що ЗСУ досягли тактичної "несподіванки", проводячи успішний наступ на Херсонщині, передає 24 канал.

Українські захисники поступово просуваються, звільняючи тимчасово окуповані території Херсонської області. Вони завдають окупантам шалених втрат.

У Міністерстві оборони Великої Британії розповіли, що Збройні Сили України відновили наступальні дії на півдні України. Одним з елементів цього наступу є постійне просування на широкому фронті на захід від річки Дніпро. Воно зосереджене на трьох напрямках у межах окупованих росією територій Херсонської області.

Операція має обмежені безпосередні цілі, але українські сили, ймовірно, досягли певної тактичної несподіванки, використовуючи погане матеріально-технічне забезпечення, адміністрування та керівництво в російських збройних силах, йдеться у повідомленні.

Там додали, що у зв'язку з тим, що бойові дії також тривають на Донбасі та Харківському напрямку, найважливішим рішенням для окупантів найближчими днями буде те, куди направити якийсь оперативний резерв, який вони зможуть створити.

Позаштатний радник Офісу Президента Олексій Арестович також нещодавно прокоментував ситуацію на Півдні. За його словами, коли наступаєш на угруповання з 30 БТГр, то рано чи пізно зустрінешся з резервами.

Проте українські війська не припинили виконувати своїх завдань. Наразі вони реалізовують "задум команди". Деталей Арестович не розкрив, оскільки Генштаб просив про тишу.

Водночас радник ОП наголосив, що основним змістом того, що відбувається на Півдні, є удари по логістичній інфраструктурі росіян. Зокрема, за результатами атаки по плацдарму окупантів 1 вересня росія зазнала значних втрат. Лише з одного місця на правому березі Дніпра вивезли 3 КАМАЗи "двохсотих" загарбників.

Український Дощ писав раніше, що всього за три доби пара турецьких безпілотників Bayraktar ЗС України знищили військову техніку ЗС росії на майже 27 млн доларів США. Про це у Facebook повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Україна
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Для ворога стратегічно - захопити територію Донецької області...