До ініціативи Папи Римського долучається УГКЦ

 До ініціативи Папи Римського долучається УГКЦ

 Вервиця – це потужна зброя в арсеналі духовної війни – вона приносить світло, що розвіює темряву. Той, хто наполегливо молиться на вервиці, ніколи не буде позбавлений Божої втіхи.

«Мільйон дітей моляться вервицю» — під таким гаслом 18 жовтня пройде всесвітня молитва дітей на вервиці, яку започатковує Святіший Отець Папа Франциск. Власне він проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу у цьому руслі, де діти будуть молитися за всіх місіонерів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі.

«Щоб виконати волю і бажання Папи, ми також хочемо спрямувати нашу цьогорічну молитовну ініціативу «Мільйон дітей моляться вервицю» в русло місійності. Через молитву дітей нехай запалає серце Церкви любов’ю і сповнить його місійним духом. Молитва дітей повинна стати душею місійного оновлення в Церкві», — йдеться у зверненні кардинала Мауро П’яченци, президента благодійного фонду «Церква в потребі».

Відтак, за словами кардинала Мауро П’яченци, «молитва на вервиці з´єднає вас з тиcячами дитячих молитовних груп дітей по всьому світі. Ми також дуже хотіли б, щоб ця молитовна ініціатива стала «постійною місією», про що нас всіх просить Папа Франциск, формуючи «живу вервицю» дітей. Таким чином, молитва станe живою реальністю, яка змінює наше життя, підтримує місію Церкви, даруючи мир та єдність у світі».

Із благословення Глави Української Греко-Католицької Церкви Святослава до цієї всесвітньої ініціативи Святішого Отця Папи Франциска долучаються також діти та молодь із єпархій та екзархатів нашої Церкви.

Зокрема, у Київській архиєпархії УГКЦ організацію цієї молитви взяла на себе Катехитична єпархіальна комісія: «Відгукуючись на заклик Святішого Отця, Катехитична комісія Київської архиєпархії, в особі протоієрея Петра Жука, щиро запрошує всіх дітей Київської архиєпархії приїхати в п’ятницю, 18 жовтня 2019 року, о 16:00 год. до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5), щоб разом заносити молитви до Господа молячись вервицю». «Запрошуємо також організовувати у цей день молитви з дітьми на парафіях, щоб в такий спосіб молитовно єднатися один з одним задля спільної мети — панування миру та єдності у світі, а також за зріст місійного запалу», — йдеться в повідомленні Голови Катехитичної комісії Київської архиєпархії УГКЦ протоєрея Петра Жука.

Також до молитовної ініціативи долучаються священники разом із дітьми та молоддю Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. «До такої ініціативи з благословення Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ, долучаться у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, — розповідає голова катехитичної комісії Тернопільсько-Зборівській архиєпархії о. Роман Гриджук. — Ми щиро запрошуємо всіх священників на парафіях, катехитів у школах, кожного, хто працює з молоддю та дітьми, 18 жовтня, починаючи з 9:00 год. і до завершення дня, провести молитовну місію дітей кожної парафії — і тим самим долучитися до „живої вервиці“ дітей всього світу».

Окрім цього, отець Роман Гриджук наголошує, що «способів реалізації є чимало: у великих містах, селах можна заздалегідь організувати місце для спільного моління вервиці, запросивши не лише дітей катехитичних шкіл, а й усіх інших діточок. Діти катехитичних шкіл можуть стати основою. Можна зробити так, що призначити дітей по черзі читати молитву вголос. Можна розмістити дітей на площі, уклавши таким чином велику вервичку».

 

Теги
Схожi
У соборі ПЦУ на Чернігівщині замироточила ікона
Релігія
У соборі ПЦУ на Чернігівщині замироточила ікона
У Спасо-Преображенському соборі ПЦУ в Ніжині знову замироточила ікона святителя Іоана (Максимовича), архиєпископа Чернігівського, митрополита Тобольського, уродженця Ніжина...
Тисячі мусульман зійшлися до головної мечеті Києва святкувати Курбан-байрам
Релігія
Тисячі мусульман зійшлися до головної мечеті Києва святкувати Курбан-байрам
Уранці 20 липня мусульмани відвідали головну мечеть Києва «Ар-Рахма» для ранкової молитви у свято Курбан-байрам...
У Дніпрі відкрився сучасний єврейський центр з синагогою
Релігія
У Дніпрі відкрився сучасний єврейський центр з синагогою
У центральній частині Дніпра на території фабрики Millennium відкрився новий єврейський центр «Бейт ХаБаД Леві-Іцхак»...
Сьогодні, 20 липня, у мусульман почалося головне свято року
Релігія
Сьогодні, 20 липня, у мусульман почалося головне свято року
Курбан Байрам - одна з двох головних подій в році для мусульман і відзначається вона через 70 днів після свята «Ураза Байрам» - другого великого свята і дня закінчення посту в священний місяць Рамадан......
Папа Франциск: «Потребуємо екології серця, що включає відпочинок і співчуття»
Релігія
Папа Франциск: «Потребуємо екології серця, що включає відпочинок і співчуття»
Папа Римський Франциск під час традиційної недільної зустрічі з парафіянами посеред літа нагадав про необхідність навчитися зупинятися і перепочити...