[]

Учені перевірили ефективність популярної інтервальної дієти для схуднення

Учені перевірили ефективність популярної інтервальної дієти для схуднення

Попередні результати нового дослідження показали, що обмеження калорій в їжі може бути більш ефективним для схуднення, ніж час прийняття їжі. Про це повідомляє New Atlas.

Їжа з обмеженням за часом (TRE) - це популярна дієтична тенденція, при якій споживання їжі обмежується коротким проміжком часу. Як правило, методи TRE припускають прийом їжі в часові вікна тривалістю від 4 до 8 годин на день. В цей час, кількість калорій не обмежується.

За останні кілька років дослідники ретельно тестували деякі з подібних методів TRE, щоб з'ясувати, чи дійсно вони допомагають схуднути. До цього часу результати були відносно суперечливими: різні протоколи випробувань приводили до абсолютно різних результатів.

У новому дослідженні було відібрано 41 дорослий кандидат з надмірною вагою, що страждає діабетом або в преддіабетичному стані. Раціон всіх учасників складався із здорової їжі. Половині було наказано з'їсти 80% своєї денної норми калорій до 13:00, а інша половина отримала широке 12-годинне вікно для прийому їжі.

Результати показали, що обидві групи під час випробування втратили однакову кількість ваги і мали однакові метаболічні результати.

"Ми вважали, що обмежена за часом група втратить більше ваги. Але цього не сталося. Ми не побачили жодної різниці у втраті ваги серед тих, хто споживав велику частину калорій раніше або їв протягом усього дня. Ми також не помітили жодного впливу на кров'яний тиск", - говорить автор дослідження Ніса Марутур з Університету Джона Хопкінса.

Дослідники припускають, що втрата ваги, що спостерігається в деяких методах TRE, могла відбуватися через зниження споживання калорій. Одне випробування, проведене в минулому році, де тестували переваги 10-годинного вікна для прийому їжі, показало, що люди просто починають менше їсти.

Отже, TRE може бути корисною дієтичною стратегією, але тільки тому, що допомагає людям споживати менший обсяг їжі, а не через час доби, коли ця їжа приймалася.

Раніще Український Дощ писав, що Міжнародна група фахівців з'ясувала, що вживання меду і чорного кмину може допомогти пацієнтові впоратися з коронавірусом.

[]
Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
З'їсти сніданок самому чи віддати ворогу? - відповідає французький вчений
Здоров'я
З'їсти сніданок самому чи віддати ворогу? - відповідає французький вчений
Викладач Сорбонни, фахівець з географії харчування, Жиль Фюме випустив книгу під назвою «Обережно, сніданок!», в якій пояснює, чи обов'язково добре їсти вранці і коли з'явилася така звичка...
П'ять продуктів, які допомогають схуднути
Здоров'я
П'ять продуктів, які допомогають схуднути
Додайте до своїх зусиль зі зниження ваги вживання цих продуктів, і ви побачите результат...
Названий спосіб зупинити випадання волосся
Здоров'я
Названий спосіб зупинити випадання волосся
Втрата волосся може бути пов'язана з нестачею вітаміну B12. Він підтримує здоров'я червоних кров'яних тілець, дозволяючи їм забезпечувати киснем волосяні фолікули...
Вчені знайшли спосіб уповільнити старіння
Здоров'я
Вчені знайшли спосіб уповільнити старіння
Киснева терапія в умовах високого тиску здатна прискорити виведення сенесцентних (старих) клітин з організму і посилити регенерацію...
ООН попередила людство про нову пандемію
Здоров'я
ООН попередила людство про нову пандемію
Згідно з прогнозами, до кінця 2020 року понад 130 мільйонів людей зіткнеться з голодом, при цьому у розвинених країнах набагато серйознішу загрозу представлятиме ожиріння...