У Великобританії звільнили чоловіка через акцію «Білі життя важливі»

Фаната англійського футбольного клубу "Бернлі" Джейка Хеппла звільнили з роботи у зв'язку з тим, що він організував акцію перед матчем з "Манчестер Сіті", під час якої над стадіоном пролетів банер з написом "Білі життя важливі" (аналог слогана американських протестуючих "Чорні життя важливі "). Про це повідомляє Sky News.
"Ми прийшли до висновку, що мало місце порушення різних політик і процедур компанії. Людина більше не працює на компанію<...> Фірма не схвалює і не терпить расизм в будь-якій формі", - заявили в інженерної компанії Paradigm Precision, де працював чоловік.
При цьому сам Хеппл запевняє, що не є расистом, передає Daily Mail. За його словами, у нього є багато друзів-азіатів і чорношкірих, а рух Black Lives лише надихнуло його.
"Ми не намагалися образити рух або чорних людей. Я вважаю, що також важливо визнати, що білі життя теж мають значення. Це все, що ми намагалися сказати", - зазначив він.
Зараз поліція і працівники аеродрому Блекпула розслідують, яким чином літак з банером допустили до польоту над стадіоном.