У Великобританії стурбовані частими спробами нелегального перетину Ла-Маншу

У Великобританії стурбовані частими спробами нелегального перетину Ла-Маншу

Уряд Великобританії має намір знайти причини різкого зростання спроб мігрантів перебратися на човнах через Ла-Манш з Франції до Великобританії. Лодон має намір посилити взаємодію з французькими службами берегового патрулювання з тим, щоб зробити «неможливим» незаконний перетин Ла-Маншу.

Міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Пател призначила цієї неділі спеціального уповноваженого з питань протидії спробам незаконного перетину Ла-Маншу, колишнього морського офіцера Дена О'Маконі. Уповноважений буде «працювати в тісній співпраці з французами» і нести «головну відповідальність за непрохідність протоки для малих суден», повідомили в МВС Великобританії.

За даними BBC, близько 300 човнів з початку року зуміли перетнути Ла-Манш, і близько чотирьох тисяч мігрантів висадилися на англійське узбережжя.

Останнім часом у зв'язку зі сприятливими погодними умовами число спроб перетину кордону між Францією і Великобританією значно зросло, відзначає AFP. Більше 500 мігрантів перебралися з французького на англійське узбережжі через Ла-Манш лише за три останні дні.

Франція зі свого боку заявляє, що з січня по липень 2020 роки кількість перетинів Ла-Маншу, яким запобігли,  збільшилася більш ніж в п'ять разів у порівнянні з тим же періодом 2019 року, а в дюнах було виявлено в чотири рази більше човнів і устаткування, ніж в минулому році.

Минулого місяця був створений «франко-британський розвідувальний підрозділ» по боротьбі з особами, які здійснюють незаконний перевіз мігрантів, нагадали в МВС Франції.

Недільне видання Sunday Telegraph опублікувало 9 серпня статтю, в якій зазначило, що Франція зажадала від Великобританії суму в 30 мільйонів фунтів (33,2 млн євро) для організації контролю на всьому протязі узбережжя Ла-Маншу. Sunday Telegraph з посиланням на джерело в британському МЗС стверджує, що остаточне рішення британським урядом поки не прийнято.

Французький МЗС поки ніяк не прокоментував цю інформацію, повідомивши лише, що «наступного тижня Франція і Великобританія обговорять питання посилення двосторонньої боротьби проти незаконного перетину Ла-Маншу». У вівторок у Франції очікується з візитом Міністр у справах імміграції Великобританії Кріс Філіп.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
СБУ та ГУР увійшли в топ-5 найкращих спецслужб Євросоюзу: : хто вище у рейтингу
Світ
СБУ та ГУР увійшли в топ-5 найкращих спецслужб Євросоюзу: : хто вище у рейтингу
Французькі журналісти створили рейтинг найкращих спецслужб Європи...
Закликав скинути «ядерку» на Україну: СБУ оголосила підозру режисеру фільму «Тарас Бульба»
Світ
Закликав скинути «ядерку» на Україну: СБУ оголосила підозру режисеру фільму «Тарас Бульба»
Офіс Генерального прокурора заочно повідомили про підозру російському режисеру...
Понад 20 ракет біля кордону Польщі збила Україна: у Варшаві розповіли як поляків захистило українське ППО
Світ
Понад 20 ракет біля кордону Польщі збила Україна: у Варшаві розповіли як поляків захистило українське ППО
Понад 20 ракет летіли у бік Польщі: у Варшаві розповіли нові шокувальні подробиці про атаку...
У Польщі затримали чоловіка за заклики до вбивства Зеленського
Світ
У Польщі затримали чоловіка за заклики до вбивства Зеленського
Чоловікові висунули звинувачення у публічному підбурюванні до вчинення злочину вбивства ...
«Росіяни сміються»: польський генерал розніс владу за реакцію на вторгнення російської ракети
Світ
«Росіяни сміються»: польський генерал розніс владу за реакцію на вторгнення російської ракети
Польська влада заявляє, що ситуація була під контролем...