У справі Ктиторчука свідчення проти фотографа дала інтернатська дитина

У справі Ктиторчука свідчення проти фотографа дала інтернатська дитина

Співробітники поліції Київської області розшукали ще одну можливу жертву відомого фотографа Олександра Ктиторчука. Дитина вже дала свідчення про зґвалтування в 12 років.

За твердженням джерел, знімки з Мариною (ім'я змінено) були знайдені на комп'ютері фотографа. Після цього правоохоронцям вдалося встановити особу дівчинки, якій зараз 14 років – вона нібито вихованка інтернату.

"Восени 2018 року Марина ще жила з матір'ю, яка згодом від неї відмовилася. Відбулася сварка, дівчинка втекла з дому й зателефонувала своїй подрузі Ірині, яка приїхала до неї на таксі й почала заспокоювати. Потім ця подружка подзвонила своєму знайомому – Олександрові Ктиторчуку, який нібито через деякий час приїхав до них у м. Українка (Обухівський район Київської області) на автомобілі Mercedes Vito", – розповіло джерело виданню OBOZREVATEL.

Фотограф нібито запропонував їм разом відпочити й забрав дівчаток до Києва. На прохання Іри Марина сіла поруч із фотографом, який був за кермом.

"У цей час чоловік несподівано для дівчинки почав торкатися її грудей. 12-річній дитині це не сподобалося, вона відштовхнула фотографа й запропонувала подрузі помінятися місцями. Після цього чоловік почав мацати груди Іри", – передав слова дівчинки співрозмовник.

У Києві чоловік із дівчатками пили алкоголь, який нібито купив фотограф. Звісно, що 12-річна дитина швидко сп'яніла.

Марина розповіла, що вона, сп'яніла, заснула на облаштованому ліжку в салоні мікроавтобуса фотографа. А прокинулася, коли відчула, що її роздягають.

"Дівчинка розплющила очі й побачила фотографа, який знімав із неї одяг: шорти, кофтинку й білизну. Марина розповіла, що чинила опір, але дорослий чоловік, звичайно, був сильнішим і зґвалтував її. У той час дівчинці було всього 12 років і вона була незайманою", – додало джерело.

Також співрозмовники видання в правоохоронних органах стверджують, що під час обшуку у відомого фотографа було вилучено ноутбук, у якому зберігалися знімки оголеної Марини та інших дівчаток.

"Однак крім знімків із цією дитиною, є й інші. Наприклад, зроблені в тому ж Mercedes Vito. На одному фото маленька дівчинка тільки в трусиках лежить на спині в салоні мікроавтобуса з розведеними ногами. Є і повністю оголені діти – фото зроблені в студії і в якомусь під'їзді за решіткою, яка закриває вихід на дах", – розповіли джерела.

У Мережі з'явилися нові деталі скандалу. В оперативному відео, яке розмістив глава поліції Київської області Андрій Небитов, мешканка столиці розповіла, як Ктіторчук підійшов до її 15-річній доньці і запропонував позувати в його камеру, оскільки неповнолітня дуже фотогенічна і її зовнішні дані його зачепили.

Дівчинка погодилася зробити знімки у відомого фотографа, але, коли виявилася з ним один на один в фотостудії, Ктіторчук просив 15-річну "пестити його". Крім того, поліція встановила, що Олександр Ктиторчук записував на відео статеві акти з дітьми. Також поліція вилучила мікроавтобус Vito співмешканки фотографа. Він був облаштований для здійснення розпусних дій.

Про подробиці скандалу з одіозним фотографом читайте на сторінках Українського Дощу.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Україна
Офіс генпрокурора за рішенням суду відкрив кримінальну справу щодо Мар’яни Безуглої
Проти Мар’яни Безуглої відкрили кримінальну справу за статтею про державну зраду...
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна
Україна та Велика Британія підписали угоду про космічну співпрацю
Україна та Велика Британія підписали угоду щодо зміцнення співпраці в цивільному космосі...
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Україна
В Оболонському районі Києва рятувальники зняли з дрейфуючої криги маму з дитиною
Як згодом з’ясувалося, під час прогулянки біля водойми дівчинка вибігла на лід...
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Україна
Екснардеп в суді підняв свою пенсію до 241 000 грн на місяць: хто один з найбагатших пенсіонерів
Хмельницький окружний адміністративний суд задовільнив позов колишнього нардепа Віктора Чумак...
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Україна
Ми поступово, але втрачаємо території Донецької області- військовий експерт Снєгирьов
Для ворога стратегічно - захопити територію Донецької області...