[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У списку «забаганок» Росії Україна залишається в пріоритеті

У списку «забаганок» Росії Україна залишається в пріоритеті
Єдина країна Ради Європи, яка законодавчо закріпила право влади не виконувати рішення Європейського суду з прав людини, подала на Україну в Європейський суд з прав людини.
 
Це вже звучить як анекдот. Ще смішніше, що один з пунктів позову - Боїнг MH 17, збитий із ЗРК Бук 53-ї зенітно-ракетної бригади російської ППО з Курська.
 
Але було б смішно, якби не було так сумно: подібні, здавалося б, абсурдні кроки Росія дозволяє собі на хвилі «головокружения от успеха».
Після того, як США і Німеччина підписали угоду щодо російського «Північного потоку-2», після того, як Байден недвозначно просигналізував про свій намір замирювати усіх агресорів планети, Путіну відкрилося вікно можливостей.
 
Він налаштований взяти все. У списку «всього» Україна залишається в пріоритеті для Росії.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Прослушку Медведчука мали б прослухати усі притомні українці. Аби знати своїх «героїв»
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88