У Слузі народу заговорили про розпуск парламенту

У Слузі народу заговорили про розпуск парламенту

Якщо в парламенті не сформують коаліцію, то президенту доведеться розпустити Раду, каже нардеп партії "Слуга народу" Микита Потураєв.

Перед президентом Володимиром Зеленським може виникнути вибір розпустити Верховну Раду або переформатувати коаліцію, вважає нардеп від партії Слуга народу Микита Потураєв. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Лівий берег.

"У медіа вже заговорили про можливий примус до коаліції з групою За майбутнє Ігоря Валерійовича (Коломойського - ред.). Можливо, що і Батьківщина неофіційно була б в такій коаліції або голосувала разом з нею. Але є дуже хороше запитання: а чи згодні всі на таку коаліцію? Чи буду я особисто в коаліції з групою За майбутнє? Я от не впевнений... І я не один такий", - сказав Потураєв.

Він пояснив, що у фракції Слуга народу є "група Коломойського", в яку входять 40-45 депутатів.

"У нас в цілому 245 "штиків". Віднімаємо 45. Отримуємо 200. У такій ситуації потрібна коаліція... Якщо не За майбутнє і Батьківщина, то ЄС і Голос? Вибір невеликий. Але така ситуація складна для президента з точки зору виборів, тому він буде вибирати. Або розпуск парламенту", - зазначив Потураєв.

При цьому нардеп зазначив, що на наступні вибори від Слуги народу може піти щонайменше дві політсили.

"Не все так плачевно. Хоча перспективи партії "Слуга народу", я б сказав так, не туманні, вони досить конкретні. Думаю, що на наступних виборах, якби вони відбулися, від Слуги народу піде не менше двох, а то і три сили", - заявив він.

За словами нардепа, однією з політсил буде безпосередньо Слуга народу. "А дві або хоча б одна - нова сила. Тому що в партії і сьогодні центристська група. Вона цілком реформаторська, але ніби з таким трохи лівим нахилом. Є безумовні правоцентристи, до яких я і себе відношу", - додав він.

Потураєв підтвердив, що сьогодні фракція все більше "переживає процес фрагментації на групи" впливу.

"Група Павлюка - це взагалі окремо, вони не стосуються ні лівого центру, ні правого центру. Так, є лівоцентристи, правоцентристи, є ті, хто орієнтується безпосередньо на президента. І тут як він їм скаже, так вони і будуть себе позиціонувати", - наголосив нардеп.

А поки в Раді вже говорять про можливий розпуск, 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, про які глава фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що "слугам народу" їх вигідніше програти.

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Україна із союзниками завадила провокації Росії із «Л/ДНР» в ООН
Політика
Україна із союзниками завадила провокації Росії із «Л/ДНР» в ООН
Україна спільно з партнерами бойкотуватиме засідання Ради безпеки ООН через спробу Росії легітимізувати там представників «Л/ДНР»...
Україна запропонувала створити в ЄС посаду спецпредставника щодо Криму
Політика
Україна запропонувала створити в ЄС посаду спецпредставника щодо Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив за створення позиції спецпредставника ЄС щодо Криму...
Верховна Рада прийняла ФОПівський закон
Політика
Верховна Рада прийняла ФОПівський закон
Законопроект передбачає введення касових апаратів для підприємців з 2022 року, тоді як вони вимагають їх взагалі не вводити...
Карабахського конфлікту більше немає, -  Ільхам Алієв
Політика
Карабахського конфлікту більше немає, - Ільхам Алієв
Президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив про взяття під контроль останнього з трьох районів, які Вірменія покинула відповідно до угоди щодо Нагірного Карабаху....
Екскомандира батальйону «Донбас» Семена Семенченко остаточно позбавили військових звань
Політика
Екскомандира батальйону «Донбас» Семена Семенченко остаточно позбавили військових звань
Семенченко з 2016 року намагався через суди оскаржити позбавлення його звання «капітан резерву» і «майор резерву»...