У Швеції покажуть український анімаційний проєкт «Мишко та Місячна Дзвінка»

У Швеції покажуть український анімаційний проєкт «Мишко та Місячна Дзвінка»

Український анімаційний проєкт «Мишко та Місячна Дзвінка» представлять на шведському спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021. Про це повідомили у пресслужбі Державного агентства України з питань кіно.

«Український анімаційний проєкт “Мишко та Місячна Дзвінка” представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021, що триватиме з 16 до 18 березня в Мальме (Швеція)», – йдеться в повідомленні.

Генеральний продюсер studio KAPI, який працює над виробництвом серіалу, Михаль Маргуліс наголосив, що сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Так, за його словами, студія пропонує нові підходи до створення дитячого контенту.

«Мишко та Місячна Дзвінка» – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D.

Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої. Разом із нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська та художник Анастасія Темборська.

M:brane Forum (колишній The Financing Forum for Kids Content) надає можливість представникам і представницям анімаційної галузі обмінюватися ідеями, досвідом та розвивати нові проєкти для дітей. Зокрема, йдеться про надання можливості знайти фінансування, потенційних співпродюсерів/співпродюсерок, дистриб’юторів/дистриб’юторок, агентів/агенток з продажу, компаній-бродкастерів.

Раніше Український Дощ писав, що в одному з найбільших європейських форумів, що спеціалізується на виробництві дитячого контенту, бере участь український проєкт - анімаційний серіал «Мишко та Місячна Дзвінка» відібрали до пітчингу Kids Kino Industry 2020 у Варшаві (Польща).

Крім того, даний проєкт відібрали до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних проєктів Cartoon Forum 2020 у Тулузі, Франція.

Теги
Схожi
51 рік тому розпався легендарний The Beatles
Культура
51 рік тому розпався легендарний The Beatles
Останній альбом The Beatles під назвою «Let It Be» вийшов вже після розпаду гурту, але The Beatles не виступав з січня 1969 року, після імпровізованого концерту на даху лондонської звукозаписуючої студії...
140 тис грн:  суд постановив стягнути з Медведчука компенсацію за заборону книги про Стуса
Культура
140 тис грн: суд постановив стягнути з Медведчука компенсацію за заборону книги про Стуса
7 квітня Апеляційний суд ухвалив стягнути з колишнього адвоката Василя Стуса Віктора Медведчука 139,5 тис. грн на користь видавництва Vivat...
Кабмін схвалив концепцію розвитку кримськотатарської мови
Культура
Кабмін схвалив концепцію розвитку кримськотатарської мови
Концепція є фундаментом для роботи на 10 років з розвитку кримськотатарської мови, яка наразі у критичному стані...
В Національному музеї Катару впровадять україномовний аудіогід
Культура
В Національному музеї Катару впровадять україномовний аудіогід
Перша леді Олена Зеленська відвідала Національний музей Катару, де з її ініціативи був підписаний Меморандум про впровадження першого на території цієї країни україномовного аудіогіда...
Концерт пам’яті Василя Сліпака відбудеться в Японії
Культура
Концерт пам’яті Василя Сліпака відбудеться в Японії
Японський симфонічний оркестр Beethoven Sinfonietta проведе 27 червня в Японії концерт пам’яті українського оперного співака Василя Сліпака...