[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У Порошенка вже навіть не намагаються приховувати інформаційні синхрони з росіянами

У Порошенка вже навіть не намагаються приховувати інформаційні синхрони з росіянами
У п'ятницю штатні порошенківські трубадурні - Тарас Березовець та ненаситна «макаронінка» Бабченко вкотре засинхронились зі «Страною» і лавровською глоткою Машею Захаровою з приводу вручення конгресвумен Марсі Каптур Зеленському посібника «Легка черепно-мозкова травма».
 
Тарасу, Аркадію і Маші дуже смішно.
 
Для довідки: посібник «Легка черепно-мозкова травма» розповідає про найсучасніші підходи до лікування військових з легкою черепно-мозковою травмою та струсом мозку. Дозвіл на публікацію посібника був виданий Інститутом Бордена, який входить до структури Головного хірурга армії США.
 
Як на мене, переклад українською наукового доробку американських військових медиків - це абсолютно логічний крок, особливо в умовах війни.
 
Поясніть мені, будь ласка, в чому сенс репризи, бо я російський гумор не дуже розумію.
 
До речі, українською мовою вже перекладені й інші посібники Інституту Бордена - «Невідкладна військова хірургія» та «Охорона психічного здоров’я в умовах війни».
 
Обов’язково скажіть про це Березовцю з Бабченком. Нехай похихикають з Машею. Це ж, блт, так смішно.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зволікання із запуском Бюро економічної безпеки коштує нам усім надто дорого
Поглинання Білорусі Росією є відповіддю на питання, за що стояв Майдан
«Кримська платформа» - недружня акція? А окупація Криму - дружня?
Невже свавілля Red Bull біля Софії Київської відбулося за неофіційного благословіння Кличка?