[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У новому дослідженні КМІС громадянська ідентичність повністю закрила національну. Що це означає?

У новому дослідженні КМІС громадянська ідентичність повністю закрила національну. Що це означає?
Цим відеоблогом я рвуся відреагувати на цифри КМІСу. Головно ті, які дають розбивку суспільства на ідентичності:
 
85% громадянська ідентичність (громадянин)
6% локальна ідентичність (мешканець міста чи регіону)
3,3% національна ідентичність (українець, ру, поляк тощо)
2,2% космополіти
 
Громадянська ідентичність повністю закрила національну.
 
І в цій точці розійшлася війна й тил. Війна – за українське, а тил – за всяке для всіх. Війна – за те, аби Україна була українською, тобто начинена українськими сенсами (саме це найбільше не влаштовує ворога). А ґражданє далеко не завше мають потребу в національній сутності. А отже, держава за принципом догодити всім власникам паспортів обслуговуватиме не національні цінності, а громадянські.
 
В Європі це те саме, і я би перший радів громадянсько-політичним 85 відсоткам – якби, як у всьому світі, громадянство автоматично заводило людину в усе національне (мова, культура).
 
Заковика якраз у тому, що наш усереднений громадянин потворно зросійщений і в значній частині далекий від українських змістів. Усі проросійські елементи завжди вміло використовували саме громадянський фактор. Вони, трясучи перед носом українським паспортом, саме ним завжди прикривали начебто свої права на язик і вільне споживання ворожого контенту.
 
Наші люди ніколи не трактували громадянство як зобов’язувальний чинник належати до українського світу хоча б через загальнообов’язкові формальні речі.
 
Ось чому в великій глибі 85% буде певна частина ґраждан, для яких чужими є всі національні, маркерні, основовизначальні, каркасні для українства потреби. Наголошую: саме ці потреби обстоюються в війні, бо саме вони загрожені нею.
 
Ну і сильна рука, запит на НЕдемократію… Не можу не сказати про цю міні-росію в головах. Попрошу послухати мій відеоблог про цей атас.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Виставляти фотографію «списку податкових бажань» - це таке саме жлобство, як і писати їх
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС