У Німеччині розпочався процес у справі педофілів. Підозрюваних кілька тисяч

У Німеччині розпочався процес у справі педофілів. Підозрюваних кілька тисяч

У Кельні розпочався процес у гучній справі про педофілію. 43-річного чоловіка, кухаря за професією, звинувачують в домаганнях до доньки і запису відео. Дружина чоловіка погодилася дати свідчення проти нього, пише ВВС.

За версією слідства, фотографії та відео домагань, зроблених обвинуваченим, подивилися десятки тисяч людей - він поширював їх через шведський сервіс Threema, що дозволяє обмінюватися зашифрованими повідомленнями.

Повне ім'я чоловіка не розголошується, в офіційних заявах його називають Йорг Л. Засідання суду, на яких будуть допитувати Йорга Л. і його дружину, будуть закритими.

У жовтні минулого року поліція провела рейд у будинку чоловіка в місті Бергіш-Гладбах, неподалік від Кельна. Поліцейські виявили докази, які дозволили їм залучити до справи ще кілька десятків підозрюваних в перегляді дитячого порно. Зараз у справі про інтернет-мережі педофілів проходять 87 підозрюваних в 16 землях. Це найбільше розслідування у справі про педофілію в історії післявоєнної Німеччини.

В результаті слідчих дій 50 дітей у віці від трьох місяців до 15 років, які стали жертвами домагань і жорстокого поводження, вилучили з сімей. Троє слідчих, які працювали над справою, взяли лікарняний, пославшись на заподіяну переглядом фото і відео психологічну травму.

Слідство вважає, що інтернет-група, де ділилися дитячим порно, налічувала до 30 тис учасників. У деяких чатах на платформі було до 1800 учасників, які могли одночасно переглядати фото і відео. Також у висновку обвинувачення йдеться, що Йорг Л. кілька разів зустрічався з іншими учасниками чату, і вони сексуально домагалися дітей один одного. У травні учасника чату, з яким зустрічався обвинувачений, засудили до 10 років в'язниці за сексуальні домагання.

У Німеччині, і особливо в землі Північний Рейн - Вестфалія за останнім часом відбулося кілька гучних скандалів, пов'язаних зі справами про педофілію.
11 червня за звинуваченням у педофілії було заарештовано 11 осіб. Справу було порушено після того, як в підвалі в Мюнстері знайшли фотографії та відео з дитячим порно. Слідство заявило, що в справі три передбачуваних жертви віком 5, 10 і 12 років.

В ході ще одного гучного розслідування з'ясувалося, що кілька чоловіків домагалися дітей протягом 20 років на території кемпінгу в місті Люгде. Йдеться про декілька сотень випадків домагань, що відбулися між 1998 і 2018 роками. Жертвам на той момент було від 3 до 14 років.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Жителям Бельгії заборонили приймати гостей частіше, ніж раз на тиждень
Світ
Жителям Бельгії заборонили приймати гостей частіше, ніж раз на тиждень
Уряд Бельгії через погіршення в країні епідемічної ситуації з COVID-19 ухвалив рішення посилити карантинні обмеження....
В  Іспанії найжорсткіші протести  від початку коронавірусного карантину
Світ
В Іспанії найжорсткіші протести від початку коронавірусного карантину
У Барселоні демонстранти встановлювали барикади та жбурляли у поліцейських запалені фаєри. ...
У Новій Зеландії проголосували проти коноплі і за легалізацію евтаназії 
Світ
У Новій Зеландії проголосували проти коноплі і за легалізацію евтаназії 
Жителі Нової Зеландії взяли участь в референдумі з питань легалізації кількох заборонених тем. Більшість населення проголосувало за легалізацію евтаназії для смертельно хворих пацієнтів...
Трамп заявив, що саме США були переможцями у двох світових війнах
Світ
Трамп заявив, що саме США були переможцями у двох світових війнах
Таку думку він висловив в ході виступу перед своїми прихильниками в штаті Вісконсін...
Лукашенко - міліціонерам: «Відступати нікуди, «у полон» більше нікого не беремо!»
Світ
Лукашенко - міліціонерам: «Відступати нікуди, «у полон» більше нікого не беремо!»