[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Виступ Зеленського на Генасамблеї ООН. Післямова

Виступ Зеленського на Генасамблеї ООН. Післямова

Жива, людська і україноцентрична промова на Генасамблеї. Без намагань вдавати досвідченого політика. Хороший костюм.
Дуже вдала згадка про Василя Сліпака - хоча, є сумніви, що сам Василь в усьому підтримував би нинішню владу. Він і попередню не вважав достатньо патріотичною. Але Василь вже увійшов в історію і його ім‘я не раз публічно лунатиме в різних контекстах.
Відверта розмова з Трампом, без зайвих розшаркувань. Видно, що Зеленський дуже швидко вчиться навичкам дипломатії. Це вже далеко не той президент, який під час зустрічі з Ердоганом не знав, куди йти, що і де казати.
Незрозуміло тільки, як після всього цього він буде підписувати на нормандській четвірці план, вигідним усім, крім України? За допомогою цитат Хемінгуея про те, що переможець у війні насправді не виграє нічого?Нехай у кожному українському місті буде свій Майдан. Львів та Харків – міста, які і без Азарова європейські – вже мають майдани, які також вистояли ніч.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги