У Криму падає довіра до влади і зростають протестні настрої

У Криму падає довіра до влади і зростають протестні настрої

Російська окупаційна влада Криму стверджує, що виклики 2020 роки не знизили рівень довіри кримчан до місцевої влади і партії «Єдина Росія». На їхню думку, труднощі минулого року лише згуртували кримчан навколо російської влади Криму.

Різні думки кримських активістів щодо існуючої ситуації в Криму зібрав krymr.com.

У програмі «Відкрита розмова з Володимиром Константиновим» телеканалу «Міллет» лідер кримських єдиноросів, спікер російського парламенту Криму Володимир Константинов зазначив, що рівень довіри кримчан до влади дуже високий і останнім часом зріс ще.

«Ментальна особливість кримчан - гуртуватися під час проблем. Сьогодні рівень підтримки влади дуже високий. Ми на партійному рівні регулярно займаємося вивченням громадської думки. Проблеми турбують кримчан, але при цьому не змінюється ставлення до влади. Навпаки, рівень довіри зростає, тому що кримчани гуртуються біля центру, тому в цьому плані нічого не сталося зі ставленням до кримської влади, федеральної влади. Кримчани згуртувалися і несуть цю ношу гідно », - зазначив Константинов.

У Криму влада і народ єдині окремо вважають активісти.
Зоозахисниця, адміністратор спільноти «Кримський клуб любителів тварин» Світлана Дремлюгіна в коментарі Крим.Реаліі розповіла, що багато проблем кримчан викликані «випадковими людьми», що опинилися в російської влади Криму.


«Хочу зауважити, що не тільки 2020 рік був складним роком для кримської влади. Починаючи з 2014 року, кримські менеджери вищої ланки постійно стикалися з різними проблемами, які не вирішувалися в регіоні з часів розпаду СРСР. У будь-якому суспільстві у владу часто потрапляють випадкові люди, які не мають за плечима поступального кар'єрного росту в своїй професії, і тому виявляються не компетентними, непідготовленими до сучасних соціально-політичним викликам. Добре, якщо вистачає розуму вчитися на ходу. Приймати управлінські рішення в масштабах міста або всього регіону - велика відповідальність перед суспільством і вищестоящої владою. Невірні рішення можуть обернутися матеріальними втратами, політичними провалами і навіть людськими жертвами. Не секрет, що і в кримській владі багато випадкових людей, а тому було багато провальних рішень, засуджених кримчанами », - розповіла зоозахисниця.


Світлана Дремлюгіна вважає, що рівень довіри до партії влади в Криму знижується разом з падінням життєвого рівня.


«Але команда Сергія Аксьонова все ще на плаву. Правда, багато проблем людей вирішуються в режимі ручного управління. Щомісяця до глави Криму надходить по дві тисячі звернень. Загальна сума передплатників у всіх соцмережах у глави Криму наблизилася до 500 000. Уже кілька років він входить в топ-5 губернаторів-блогерів Росії. Але в раціональному суспільстві хіба це нормально? У Європі, наприклад, відновлювати справедливість люди йдуть до суду. Глобальна світова криза, викликаний пандемією, не щадить нікого, тим більше зубожіле населення. Тому рівень довіри кримчан до партії влади знижується з падінням рівня життя. Пандемія також внесла свою лепту у справу руйнування охорони здоров'я та освіти. На тлі підвищення зарплат чиновникам і силовикам, середній прожитковий рівень для всієї Росії на 2021 рік - 11 468 рублів. І, на думку багатьох кримчан, на цей прожитковий мінімум складно вижити, а до нього прив'язані і бюджетні зарплати. Велика частина населення залишається один на один з виниклими в період карантину проблемами і зростаючого безробіття.»

Російський блогер Олександр Гірський, який переїхав до Криму, зазначає, що рівень довіри до «Єдиної Росії» падає не тільки серед кримчан, але і у росіян.

«Рівень довіри до партії влади падає по всій Росії, і Крим не є винятком. Шкода, що з огляду на нових законів я не можу сказати все, що думаю про це політичному цирку, де «клоуни» злі, злодійкуваті і глухі до народу. Але впевнений, що скоро нас чекають зміни, відбудеться зміна політичних еліт. Це просто політичний мить, і він пролетить. На материку є здорові сили, і я в них вірю. «Кремлівські вежі» приготувалися до битви. Хто переможе? Хочеться вірити і сподіватися в краще, але коло часу замкнеться однозначно », - зазначив в коментарі Крим.Реаліі блогер.


Кримський журналіст Олексій Назимов вважає, що негативно на рівень довіри до партії влади позначається різке зростання цін в Криму. Багато невтішних слів можна почути в магазині і на ринку на адресу регіональної та федеральної влади


«На мій погляд, пішов 2020 рік не додав популярності кримської влади, а навпаки - рівень довіри знизився. Навіть літні люди, життєва позиція яких полягає в тому, що «аби не було війни», які голосували за «Єдину Росію» і Путіна, і ті почали висловлювати своє невдоволення, викликане різким передноворічним подорожчанням продуктів першої необхідності. Багато невтішних слів можна почути в магазині і на ринку на адресу регіональної та федеральної влади. Люди дивуються: «Нам влада говорила - ось міст побудуємо, і ціни знизяться! Міст побудували, а ціни ростуть, напевно, тому що на дорогах тепер пробки », - зазначив журналіст.

Активістка громадського руху «Вільний Крим» Еміне Ібраімова відзначає падіння рівня довіри кримчан до партії влади з одночасним зростанням протестних настроїв. Кримчани вже не хочуть миритися з падінням їх рівня життя і згортанням громадянських прав і свобод.


«В умах кримчан закріпилася фраза лідера єдиноросів Дмитра Медведєва, сказана в Криму:« Грошей немає, але ви тримайтеся ». Це і є вся суть російської партії влади: для простих людей грошей немає, а для себе - величезні оклади і премії. Кримчан не особливо радують великі інфраструктурні проекти, якими пишається партія влади в Криму, тому що зарплати і пенсії з 2014 року не виросли, а якщо взяти бюджетну сферу, де урізали стимулюючі виплати, то зарплати тут навіть знизилися. При цьому ціни в порівнянні з 2014 роком зросли в рази! Тому довіра до влади у людей не може рости, це довіра падає слідом за падінням рівнем життя пересічних кримчан, в той же час зростають протестні настрої. Кримчани вже не хочуть миритися з падінням їх рівня життя і згортанням громадянських прав і свобод. Не за горами вже той день, коли вони на виборчих дільницях скажуть: «Довіри до влади немає, так що тримайтеся!», - прокоментувала ситуацію активістка.

Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
В Житомирі поскажилися, що Маску не буде чого дивитися у місті, якщо раптом він приїде
Україна
В Житомирі поскажилися, що Маску не буде чого дивитися у місті, якщо раптом він приїде
Депутат Житомирської обласної ради Олександр Ілліч Савченко, представник партії «За Майбутнє», впевнений, що у Житомирі для засновника американської компанії SpaceX немає нічого цікавого...
697 млн гривень виділено з бюджету на фінансування партій, - інфографіка
Україна
697 млн гривень виділено з бюджету на фінансування партій, - інфографіка
Більше половини цієї суми піде партії монобільшості «Слуга народу»...
День пам’яті «кіборгів»: сьогодні Україна вшановує захисників Донецького аеропорту
Україна
День пам’яті «кіборгів»: сьогодні Україна вшановує захисників Донецького аеропорту
Вшануємо пам'ять героїв! Вони витримали – не витримав бетон!...
Скандал: українська блогерка назвала Росію своєю улюбленою країною
Україна
Скандал: українська блогерка назвала Росію своєю улюбленою країною
Українська блогерка з Києва, відома у ТікТок під ніком di.rubens, назвала Росію улюбленою країною...
«Не маю за що лікуватися. Піду із задоволенням» - чоловік сколихнув мережу страшним дописом
Україна
«Не маю за що лікуватися. Піду із задоволенням» - чоловік сколихнув мережу страшним дописом
В'ячеслав Ботенко із Фастова написав пост у Facebook про непідйомні тарифи на комунальні послуги. За його словами, родині немає за що жити...