У Києві скандал: студент КПІ встановив у жіночому душі гуртожитку приховану камеру

У Києві скандал: студент КПІ встановив у жіночому душі гуртожитку приховану камеру

Студент Київського політехнічного інституту встановив камеру у душі жіночого гуртожитку №7. Другокурсник "засвітив" своє обличчя, коли тестував камеру. Виявивши у душі пристрій, шоковані дівчата викликали поліцію та написали заяву на студента за порушення недоторканності особистого життя.

Про це повідомила народна депутатка від "Голосу" Інна Совсун на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, дії студента є порушенням недоторканності приватного життя (стаття 8 Конвенції про захист прав людини та основних свобод – закріплює право на повагу зокрема до статті 32 Конституції – захищає особисте життя).

"Невідомо, на які сайти ці записи пішли, і чи були дівчата повнолітніми. Я відправлю депутатське звернення, щоб добитися розслідування. Зокрема і щодо дій комендантки гуртожитку. Студента мають як мінімум відрахувати. Адміністрація має вибачитися перед студентками за те, що таке в принципі стало можливим", - написала Інна Совсун.

Більше того, як розповіла Совсун, комендантка гуртожитку закликає дівчат, які бажають написати колективну заяву "вгамуватися". Вона стверджує, що всі мають подивитися свої вчинки. На її думку, вимагати покарання для порушника – це булінг. Вона дорікає студенткам, що вони більше цікавляться матеріальною компенсацією, ніж покаранням, шантажує, що притягатиме до відповідальності за куріння.

Інна Совсун

 

Є стаття 301, порушника можна покарати за виготовлення порнографічних матеріалів, але необхідно довести мету збуту або розповсюдження. Її складно встановити, якщо, наприклад, пристрій виявили, перш ніж відео з нього злили. Як бачите, у разі реальної небезпеки ця стаття допомагає мало. Українське законодавство потрібно вдосконалювати, щоб порушник зазнав покарання, пропорційне до заподіяної шкоди", - написала Совсун.

І додала, що студента мають як мінімум відрахувати. Адміністрація має вибачитися перед студентками за те, що таке в принципі стало можливим.

"Є стаття 301, порушника можна покарати за виготовлення порнографічних матеріалів, але потрібно довести мету збуту чи розповсюдження. Її складно встановити, якщо, наприклад, пристрій знайшли до того, як відео з нього злили.

Дуже часто цю статтю використовує поліція, щоб шантажувати громадян і вимагати гроші за їхнє домашнє відео, зняте добровільно. А потім переможно звітувати, скільки годин чужого пopнoвiдео поліція переглянула за наші податки. Як бачите, у випадку реальної небезпеки ця стаття допомагає мало.
Українське законодавство потрібно вдосконалювати, щоб порушник поніс покарання, співмірне із завданою шкодою", - резюмувала депутатка.

Порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 182 – порушення недоторканності приватного життя. Студенту загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами терміном до двох років, або арештом терміном до шести місяців, або обмеженням волі терміном до трьох років.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Рашисти влучили у турецьке судно, що перебувало у водах України
Україна
Рашисти влучили у турецьке судно, що перебувало у водах України
У Херсонському порту росіяни обстріляли судно «Тузла» під прапором Туреччини. Про це повідомляє телеканал NTV...
24 з 24: цієї ночі Сили оборони України збили усі дрони-камікадзе «Шахед»
Україна
24 з 24: цієї ночі Сили оборони України збили усі дрони-камікадзе «Шахед»
Повідляється, що значну кількість дронів-камікадзе було знищено в центрі країни – у зоні відповідальності повітряного командування «Центр»...
Корупція як «внутрішній ворог»:  навіщо Зеленський проводить масові чищення у владі
Україна
Корупція як «внутрішній ворог»: навіщо Зеленський проводить масові чищення у владі
У вівторок, 24 січня, в Україні стався день відставок та звільнень за власним бажанням. Кадрові чистки торкнулися обласних адміністрацій, ГПУ, кількох міністерств та ОПУ...
Генерал Залужний отримав у спадок $1 млн та пожертвував його ЗСУ
Україна
Генерал Залужний отримав у спадок $1 млн та пожертвував його ЗСУ
Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний отримав у спадок $1 млн і пожертвував його ЗСУ. Про це повідомило The New York Times...
ЗСУ проводить успішну операцію в Луганській області – Politico з посиланням на Пентагон
Україна
ЗСУ проводить успішну операцію в Луганській області – Politico з посиланням на Пентагон
За словами американських аналітиків, захоплення Кремінної відкриє шлях українській армії до наступу на Сєвєродонецьк та Лисичанськ...