У Києві скандал: студент КПІ встановив у жіночому душі гуртожитку приховану камеру

У Києві скандал: студент КПІ встановив у жіночому душі гуртожитку приховану камеру

Студент Київського політехнічного інституту встановив камеру у душі жіночого гуртожитку №7. Другокурсник "засвітив" своє обличчя, коли тестував камеру. Виявивши у душі пристрій, шоковані дівчата викликали поліцію та написали заяву на студента за порушення недоторканності особистого життя.

Про це повідомила народна депутатка від "Голосу" Інна Совсун на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, дії студента є порушенням недоторканності приватного життя (стаття 8 Конвенції про захист прав людини та основних свобод – закріплює право на повагу зокрема до статті 32 Конституції – захищає особисте життя).

"Невідомо, на які сайти ці записи пішли, і чи були дівчата повнолітніми. Я відправлю депутатське звернення, щоб добитися розслідування. Зокрема і щодо дій комендантки гуртожитку. Студента мають як мінімум відрахувати. Адміністрація має вибачитися перед студентками за те, що таке в принципі стало можливим", - написала Інна Совсун.

Більше того, як розповіла Совсун, комендантка гуртожитку закликає дівчат, які бажають написати колективну заяву "вгамуватися". Вона стверджує, що всі мають подивитися свої вчинки. На її думку, вимагати покарання для порушника – це булінг. Вона дорікає студенткам, що вони більше цікавляться матеріальною компенсацією, ніж покаранням, шантажує, що притягатиме до відповідальності за куріння.

Інна Совсун

 

Є стаття 301, порушника можна покарати за виготовлення порнографічних матеріалів, але необхідно довести мету збуту або розповсюдження. Її складно встановити, якщо, наприклад, пристрій виявили, перш ніж відео з нього злили. Як бачите, у разі реальної небезпеки ця стаття допомагає мало. Українське законодавство потрібно вдосконалювати, щоб порушник зазнав покарання, пропорційне до заподіяної шкоди", - написала Совсун.

І додала, що студента мають як мінімум відрахувати. Адміністрація має вибачитися перед студентками за те, що таке в принципі стало можливим.

"Є стаття 301, порушника можна покарати за виготовлення порнографічних матеріалів, але потрібно довести мету збуту чи розповсюдження. Її складно встановити, якщо, наприклад, пристрій знайшли до того, як відео з нього злили.

Дуже часто цю статтю використовує поліція, щоб шантажувати громадян і вимагати гроші за їхнє домашнє відео, зняте добровільно. А потім переможно звітувати, скільки годин чужого пopнoвiдео поліція переглянула за наші податки. Як бачите, у випадку реальної небезпеки ця стаття допомагає мало.
Українське законодавство потрібно вдосконалювати, щоб порушник поніс покарання, співмірне із завданою шкодою", - резюмувала депутатка.

Порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 182 – порушення недоторканності приватного життя. Студенту загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами терміном до двох років, або арештом терміном до шести місяців, або обмеженням волі терміном до трьох років.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Які збитки завдали Чорнобильській зоні російські окупанти?
Україна
Які збитки завдали Чорнобильській зоні російські окупанти?
Рашисти рили там окопи, випалювали землю снарядами, грабували, тримали в заручниках персонал ЧАЕС та ледь не вчинили лихо для всього світу...
Україна розраховує на обмін 1700 захисників «Азовсталі». В росії говорять про трибунал і страту
Україна
Україна розраховує на обмін 1700 захисників «Азовсталі». В росії говорять про трибунал і страту
На відміну від російських чиновників, які використовують слова «здавання в полон», в Україні говорять про вихід військових із «Азовсталі» як про «операцію з порятунку» ...
СБУ викрила схему розкрадання бронежилетів, призначених для ЗСУ
Україна
СБУ викрила схему розкрадання бронежилетів, призначених для ЗСУ
Зловмисники намагалися незаконно продати понад 1 тис бронежилетів на загальну суму понад 12 млн грн...
Війна не завада: у Києві відбудеться традиційний «Пробіг під каштанами»
Україна
Війна не завада: у Києві відбудеться традиційний «Пробіг під каштанами»
Організатори закликають долучатися до акції родиною, із друзями та знайомими заради відчуття взаємопідтримки у скрутну годину...
День Вишиванки: генетична пам'ять тисячоліть
Україна
День Вишиванки: генетична пам'ять тисячоліть
Історія національного вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу ...